What'sApp mı Nimbuzz mu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
What'sApp mı Nimbuzz mu
Merhaba maxidaşlar. Başlıkta da sorduğum gibi Hangisi daha kullanışlı kullananlar yardımcı olur musunuz. Ya da bunlardan daha kullanışlı olanı var mı ? Face twitter yok sadece windows live messenger'i kullanacağım.

u_cosar

u_cosar

Üye
bana göre nimbuzz daha iyi

doctorrr

doctorrr

Üye
ikisinide bilmiyordum ilk vatsap ı öğrendim o yüzen vatsap

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Tabi ki nimbuzz :D

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Bugün Nimbuzz'u indirdim kullanıyorum da What'sApp nasıl daha mı iyi diye merak ediyorum. Kullananlar nimbuzz'un artıları neler ?

dejavu178

dejavu178

Üye
nimbuzz'da hem nimbuzz kişileriyle konuşabilirsiniz hemde sosyal ağlardaki arkadaşlarınız ile konuşabilirsiniz. tweet atabilirsiniz. whatsapp'ta sadece whatsapp kişileriyle konuşabilirsiniz. ben ikisinide kullanıyorum.

serinaga

serinaga

Üye
Ben Nimbuzz derim, hatta fring daha da başarılı, symbian'da tek görüntülü görüşmeyi destekleyen, chat, voip ve diğer sosyal ağlara entegre oluşu ile bir adım öndedir ... Whatsapp sadece mesajlaşmaya yarar ama acayip PİL canavarıdır ...

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Ben Nimbuzz derim, hatta fring daha da başarılı, symbian'da tek görüntülü görüşmeyi destekleyen, chat, voip ve diğer sosyal ağlara entegre oluşu ile bir adım öndedir ... Whatsapp sadece mesajlaşmaya yarar ama acayip PİL canavarıdır ...

Bende nimbuz derim nimbuzda en çok kullanılanlar facebook msn google talk yahoo twitter gibi hesaplarını aynı anda gösteriyor e bunlardan birini kullanmayan tc vatandaşı yok gibi :)

whats app sadece kendisini kullanan kişileri gösterir pil canavarı olduğu da cabası çaresi de bu uygulama ile devre dışı bırakılabilir. http://www.maxicep.com/maxipda-turk...symbian-3-unsigned-turkce-maxipda-693572.html

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Bende nimbuzz kullanıyorum ilginize ve yardımınıza teşekkürler :)

gogis

gogis

Üye
whatsapp derim. Daha evrensel sonuçta her telefonda bulabilirsiniz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt