WhatsApp Messenger v2.16[54] orjinal <-> modded version C-E-F [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

PALA.

PALA.

Üye
Arkadaşım çok basit diyorsun da bari resimli veya açıklamalı anlat bizde bilelim.

bluestacks adlı program ile android uygulamalarını kullanabilirsin. İnternette kullanımı hakkında video ve bilgi var.
Önceden kullanmıştım tam hatırlayamıyorum bilgisayarda whatsapp uygulamasını telefon numaranızı girip kullanıyorsunuz.
Düzenleme:
Windowsta firefox ve Opera üzerindende whatsappa giriliyor. Ama telefondaki whatsapp güncel sürüm olmalı. Zaten bizim sorunumuzda güncelleme alamamak.
Bu durumda Bluestacks kullanmaktan başka çare kalmıyor.

Son düzenleme:

muratbilgin123

Üye
amiduos kullanıyorum ben yanlız ücretli 9 euro fiyatı var,sınırsız. (istersen 1 ay deneme süresi var) programı bilgisayara kurduktan sonra google play den whatsapp bulup yüklüyorsun. cep telefonuna şifre mesajı geliyor. bu şekilde aynı telefon kullanır gibi kullanıyorsun

Cadillac34

Üye
bluestacks adlı program ile android uygulamalarını kullanabilirsin. İnternette kullanımı hakkında video ve bilgi var.
Önceden kullanmıştım tam hatırlayamıyorum bilgisayarda whatsapp uygulamasını telefon numaranızı girip kullanıyorsunuz.
Düzenleme:
Windowsta firefox ve Opera üzerindende whatsappa giriliyor. Ama telefondaki whatsapp güncel sürüm olmalı. Zaten bizim sorunumuzda güncelleme alamamak.
Bu durumda Bluestacks kullanmaktan başka çare kalmıyor.
Ama önce nasıl program diye araştırmak gerekir. Sağol.

amiduos kullanıyorum ben yanlız ücretli 9 euro fiyatı var,sınırsız. (istersen 1 ay deneme süresi var) programı bilgisayara kurduktan sonra google play den whatsapp bulup yüklüyorsun. cep telefonuna şifre mesajı geliyor. bu şekilde aynı telefon kullanır gibi kullanıyorsun
Ücretli ise ne anladım o işten. Hem çalışıp çalışmayacağı ne malum?

muratbilgin123

Üye
Ama önce nasıl program diye araştırmak gerekir. Sağol.

Ücretli ise ne anladım o işten. Hem çalışıp çalışmayacağı ne malum?
1 aylık deneme süresi var zaten hemen ücret ödemen gerkmiyor, 1 ayın sonunda beğenirsen ödersin.

MaxipmaN

Üye
bu destek işi ne oldu? kullanılabiliyor mu hala? :hmmm

RoGue34

RoGue34

Üye
bi amerikan forum sitesinde duymustum 1 ay once yani ben symbiana gecmeden once google translate ile cevirmistim bi isim vardi da.Neyse Bi adam soruyo ben whatsappin s60 versiyonunu ariyorum bulan varmi diye?Baskasi da demiski:Bulamazsin ama ozel versiyon tasarla uygulamayi bilmemne programiyla hack le serifakala guncelle felan yazmis tam hatirlamyorum ama soran adam da dedi:saol forumda linkini buldum.felan yazmisti.Tam Bir Bilgim YOK..
bide kullanisli 320x240 nokia e71/72 messenger uygulamasi link verirmisiniz.Boyle skype gibi android ios kullanicilarinin kullandigi gibi.Neyse skype aradim yukledim ama dogru duzgun bulamadim.Saygilar..

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
bi amerikan forum sitesinde duymustum 1 ay once yani ben symbiana gecmeden once google translate ile cevirmistim bi isim vardi da.Neyse Bi adam soruyo ben whatsappin s60 versiyonunu ariyorum bulan varmi diye?Baskasi da demiski:Bulamazsin ama ozel versiyon tasarla uygulamayi bilmemne programiyla hack le serifakala guncelle felan yazmis tam hatirlamyorum ama soran adam da dedi:saol forumda linkini buldum.felan yazmisti.Tam Bir Bilgim YOK..
bide kullanisli 320x240 nokia e71/72 messenger uygulamasi link verirmisiniz.Boyle skype gibi android ios kullanicilarinin kullandigi gibi.Neyse skype aradim yukledim ama dogru duzgun bulamadim.Saygilar..
ben nokia n8 de skype kullanıyorum

RoGue34

RoGue34

Üye
skype açilmiyor Skype yukledim forumdan (by sensations) hesap pc den kurdum ama burdan giris yapmiyor

RoGue34

RoGue34

Üye
applist ne
bi tane buldum ama s60v3 icin deil heralde acilmadi

Cadillac34

Üye
yanlış diyorsa yanlış giriyorsundur skype de sorun yok

applist'i buradan indirebilirsin.
Bilgisayarda doğru giriyorum da telefonda mı yanlış giriyor?

Üst Alt