Haber WhatsApp Masaüstü Artık Hazır

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
WhatsApp Masaüstü Artık Hazır
WhatsApp mobil cihazlardan sonra nihayet masaüstü cihazlar içinde artık kullanılabilir.

Mobil cihazlarda anlık mesajlaşma için kullanılan WhatsApp son olarak eklenen özellikleri ile kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Arayüz ve kullanılabilirlik açısından bir çok yenileğe imza atan uygulama, bir çok mobil sistemide desteklemekte. Uzun zamandır kısmi de olsa konusu geçen uygulamayı masaüstü cihazlarda kullanımı nihayet gerçekleşiyor.

Google Chrome ile daha stabil çalıştığı belirtilen özellik ile artık pc başından hesabınızı kullanarak mesaj atmanız mümkük olacak. Android, Wİndows Phone, BlackBerry OSdestekleyen hizmetin iOS için olmaması Apple‘ın tamamen kısıtlamalarından kaykanlandığı belirtiliyor. Web servisi üzerinden mesajlaşmak için QR Code Reader ile giriş yaparak hizmeti kullanabilirsiniz.

WhatsApp Web servisi için ülkemizde güncelleme ile mümkün olduğunda kullanılacak web sayfası için .

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi

Serhan

Serhan

Üye
:eller:
En beklediğim şey oldu :eller:
Haber işin çok teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Nextman
ravenas

ravenas

Üye
Benim ki android en son sürüm ama web diye bir yer göremedim :D

ravenas

ravenas

Üye
Yok valla kaldırıp tekrar mı kursam napsam :D Daha gelmedi demek ki daha geçen gün geldi güncelleme yaptım ama web yok :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
QR reader kullarak kardeşim :cool ama sistemin 5228 desteği yok :hmmm

KayraBey

KayraBey

Üye
oOoOoOoOo çok iyi bu :eller:

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
exp_l0it

exp_l0it

Üye
Dene kardeşim sende WhatsUP menu de WEB bağlantısı varmı ona bak önce :cool
symbianlara güncellemeler 1-2 hafta geç geliyo mavi tik bile 2-3 hafta sonra geldi güncellemesi :agla2:
--
ama olay güzel yani. beni çok rahatlatır. bir de windows 10a uygulama olarak gelse fıstık gibi olur.

Invoke

Invoke

Üye
Henüz denemedim ama olay çok iyi olmuş.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Şu android sürümlerimizi bir kontrol edelim WP bölümüne gelmiş yahu :D Android sürümünde WEB bağlantı özelliği yok :ah

Invoke

Invoke

Üye
Şu android sürümlerimizi bir kontrol edelim WP bölümüne gelmiş yahu :D Android sürümünde WEB bağlantı özelliği yok :ah

Ben denedim. Gayet hoş. Material Design. :D
Ve iletilerin gitmesi için telefon internete bağlı olmalı.

fnldstntn

Üye
Ben denedim duruma göre çok yadımcı olabilir fakat mesajlar yine telefonunuz üzerinden gidiyor yani telefonunuz da internete bağlı olmalı, web uygulaması tek başına çlışmıyor... Androidde Play mağazadan güncelledikten sonra özellik geldi...
@afatsumlug97 Bunu kullanmak için ayrı bir qr tarayıcı uygulamasına ihtiyacın yok taramayı Whatsapp uygulaması yapıyor kamera şart...

exp_l0it

exp_l0it

Üye
Ben denedim duruma göre çok yadımcı olabilir fakat mesajlar yine telefonunuz üzerinden gidiyor yani telefonunuz da internete bağlı olmalı, web uygulaması tek başına çlışmıyor... Androidde Play mağazadan güncelledikten sonra özellik geldi...
@afatsumlug97 Bunu kullanmak için ayrı bir qr tarayıcı uygulamasına ihtiyacın yok taramayı Whatsapp uygulaması yapıyor kamera şart...
driver sorunum vardı. 5800 yazılımını 5228e atınca oluyo öyle :D
çevirdim geri tck v1e kamera çalışıyo bunda. whatsappı geri kuruyorum denicem şimdi

fnldstntn

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen

Üst Alt