whatsapp ile bilgisi olan kardeşlerim bakar mısınz acaba ?

Sponsorlu Bağlantılar

emir1888

Üye
    Konu Sahibi
whatsapp ile bilgisi olan kardeşlerim bakar mısınz acaba ?
whatsapp ı bi arkadasimin tavsiyesi ile indirdim.cok hosuma gitti güzel de program ellerine sağlık yazanların.ama nette diğer fotolara bakınca arka plan resmi falan değiştirenler olmus. ben daha satın almadım programı o yüzdn olabilir mi? bide kullandığım işletim sistemi s60^3 bundan mı kaynaklanıyodr ? şimdiden teşekkürler..

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
yok kullandigin tema ile alakalı bir durum carbide c++ ile yazılan uygulamalar tema uyumludur ama qt ile yazılanlar değil what apps carbide ile yazılmıştır temanı değiştir arka plana resim gelir tabi yapılan temaya arka plan resmi atandıysa

Samet.25

Bende androidde kullaniyom menu tusuna basinca duvar kagidi diye bisey cikiyo ordan degistiriom arka plani diger isletim sistemlerinde farklimi bilmiyom

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Android ve iOS için Symbian'da olmayan extralar olabilir.

furkitare

furkitare

Üye
Android ve İos için arka plan değiştirme mevcut fakat tahmin edileceği üzere Symbian ve Blackberry whatsappinda arka plan değiştirmek yok. Belki Symbianda tema c++ ile yazıldıysa tema ile değişebilir.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
oguzzz52

oguzzz52

Üye
Benim telefonum E63. Tema arkaplanı çıkıyo whatsappta :D

- - - Eklendi - - -

deforze

deforze

Üye
kullandığın temayla alakalı bende E5 kullanıyorum kırmızı tema arka plan temanın duvar kağıdı

emir1888

Üye
    Konu Sahibi
cok sağolun.o zaman şimdi güzel bi tema bulma vakti :)

oguzzz52

oguzzz52

Üye
Yapman gereken basit arka planı çıkan bi tema bul sonra temayı parçala ve istediğin resmi içine koy :oke:

Üst Alt