whatsapp hesabı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
danqerpeach

danqerpeach

Üye
    Konu Sahibi
whatsapp hesabı
arkadaşlar whatsapp 1yıl bedava biliyoruz Bunu peki ücretsiz kullanımn son günü hesabı silip bi kaç gün sonra tekrar açsak yine 1yıl bedava kullanım gelir mi acaba

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Bende merak ediyorum :hmmm

ka_za

ka_za

Üye
arkadaşlar whatsapp 1yıl bedava biliyoruz Bunu peki ücretsiz kullanımn son günü hesabı silip bi kaç gün sonra tekrar açsak yine 1yıl bedava kullanım gelir mi acaba

Hayır gelmiyor numaran tanımlı ama bu aralar hediye falan diyip diyip uzatiyo ben daha para ödeyen görmedim

BYFECI

BYFECI

Üye
Gelebilir

danqerpeach

danqerpeach

Üye
    Konu Sahibi
benim daha 27aralıkda bitecek sorun yok şimdilik ama önceden önlem almak iyidir :)

kralberk13

kralberk13

Üye
arkadaşlar whatsapp nedir ya açıklayacak varmı :)

danqerpeach

danqerpeach

Üye
    Konu Sahibi
internet üzerinden 1yıl bedava Mesaj yollamayi sağlayan program

esokmen

esokmen

Üye
Ben android kullaniyorum rom attim bir yil uzadi aslinda numaraya kayitli neden oldu anlamadim ama oldu iste

kralberk13

kralberk13

Üye
nasıl yani 1 dakika whatsapp yükleyince bedavamı mesajlaşıyoruz kontör tl gitmiyomu

danqerpeach

danqerpeach

Üye
    Konu Sahibi

ahmettt1903

Üye
Benim son kullanma 14 nisan 2013 yazıyordu geçen baktım 14 nisan 2014'e uzamış. Sürekli uzatıyorlar sorun yok yani.

slant1111

slant1111

Üye
üyeliği silip tekrar yapınca oluyordu deneyen var

mert41994

mert41994

Üye
nasıl yani 1 dakika whatsapp yükleyince bedavamı mesajlaşıyoruz kontör tl gitmiyomu

whatsapp, telefonlara özel chat programı. Internet üzerinden whatsapp'ı olan kişiler ile mesajlasmaya yarıyor. Eğer internet paketiniz yada wifi varsa ücret ödemezsiniz. Onun dışında programa 1 sene boyunca sadece internet kullanım ücreti ödersiniz.
Şöyle ki, emektar msn messenger gibi, whatsapp'ı olan kişiler ile hiçbir ücret ödemeden konuşabiliyordunuz aynı mantık bunda da geçerli. Tek farkı kişileri eklemiyorsunuz rehberinizdeki numaralardan otomatik olarak kişiler ekleniyor. Online oldukları sürece sohbet edebiliyorsunuz.

kralberk13

kralberk13

Üye
whatsapp, telefonlara özel chat programı. Internet üzerinden whatsapp'ı olan kişiler ile mesajlasmaya yarıyor. Eğer internet paketiniz yada wifi varsa ücret ödemezsiniz. Onun dışında programa 1 sene boyunca sadece internet kullanım ücreti ödersiniz.
Şöyle ki, emektar msn messenger gibi, whatsapp'ı olan kişiler ile hiçbir ücret ödemeden konuşabiliyordunuz aynı mantık bunda da geçerli. Tek farkı kişileri eklemiyorsunuz rehberinizdeki numaralardan otomatik olarak kişiler ekleniyor. Online oldukları sürece sohbet edebiliyorsunuz.
teşekkürler bilgi için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt