whatsapp hesabı

• 3 Nisan 2013
  • 1220 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar whatsapp 1yıl bedava biliyoruz Bunu peki ücretsiz kullanımn son günü hesabı silip bi kaç gün sonra tekrar açsak yine 1yıl bedava kullanım gelir mi acaba

Yazan: danqerpeach
  2. Bende merak ediyorum :hmmm

3. Hayır gelmiyor numaran tanımlı ama bu aralar hediye falan diyip diyip uzatiyo ben daha para ödeyen görmedim

4. Gelebilir

5. benim daha 27aralıkda bitecek sorun yok şimdilik ama önceden önlem almak iyidir :)

6. arkadaşlar whatsapp nedir ya açıklayacak varmı :)

7. internet üzerinden 1yıl bedava Mesaj yollamayi sağlayan program

8. Ben android kullaniyorum rom attim bir yil uzadi aslinda numaraya kayitli neden oldu anlamadim ama oldu iste

9. nasıl yani 1 dakika whatsapp yükleyince bedavamı mesajlaşıyoruz kontör tl gitmiyomu

10. Internet üzerinden

11. Evet aynen Öyle

- - - Eklendi - - -

karşıdakinde de olması lazım tabi whatsapp

12. Benim son kullanma 14 nisan 2013 yazıyordu geçen baktım 14 nisan 2014'e uzamış. Sürekli uzatıyorlar sorun yok yani.

13. üyeliği silip tekrar yapınca oluyordu deneyen var

14. whatsapp, telefonlara özel chat programı. Internet üzerinden whatsapp'ı olan kişiler ile mesajlasmaya yarıyor. Eğer internet paketiniz yada wifi varsa ücret ödemezsiniz. Onun dışında programa 1 sene boyunca sadece internet kullanım ücreti ödersiniz.
    Şöyle ki, emektar msn messenger gibi, whatsapp'ı olan kişiler ile hiçbir ücret ödemeden konuşabiliyordunuz aynı mantık bunda da geçerli. Tek farkı kişileri eklemiyorsunuz rehberinizdeki numaralardan otomatik olarak kişiler ekleniyor. Online oldukları sürece sohbet edebiliyorsunuz.

15. teşekkürler bilgi için

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 04:40