Püf Noktası WhatsApp gönderilen mesajı nasıl geri alabilirim?


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
WhatsApp’ta birisine mesaj gönderimi gerçekleştirdiyseniz ve gönderilen mesajı nasıl geri çekerim diye merak ediyorsanız, bunu yapıp yapamayacağınızı makalemizden öğrenebilirsiniz.

1 tick işareti mesajın sizden WhatsApp sunucusuna gittiğini 2 tick işareti mesajın alıcıya ulaştığını ifade eder. 1 tick işareti varken mesajı silerseniz sadece sizin telefonunuzdan siler. Gönderdiğiniz mesaj yinede alıcısına gider. Fakat hiç tick işareti yokken yani mesajınız henüz sunucuya da gitmemişken silerseniz alıcısına gitmez. 1 tick varken alıcıya mesajın gitmemesi için şunu deneyebilirsiniz, Mesajı gönderdiğiniz kişiyi engellenen kişilere ekleyin. Eğer hedef kişi whatsapp’a bağlıysa ve sizde engelli olarak tanımlıysa siz engellemeyi kaldırsanız da sunucuya gönderilmiş olan mesaj alıcısına gitmeyebilir.

Ancak yeni özellikle birlikte tek TIK olmayan mesajları sildiğinizde direk olarak sistemden silinecek ve mesaj karşı tarafa gönderilmeyecektir.
 
  • Beğen
Tepkiler: Tek Bilgin

sevgiyel

Üye

WhatsApp Plus eklentisi yardımcı oluyor diye biliyorum
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt