İndeks WhatsApp'ta Gönderilen Mesajlar Nasıl Geri Alınır?

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
WhatsApp'ta Gönderilen Mesajlar Nasıl Geri Alınır?

Geçtiğimiz günlerde yeni bir özelliğe daha kavuşan WhatsApp, uzun zamandır birçok kullanıcının beklediği “gönderilen mesajları geri alma” özelliğini duyurmuştu. Mesaj gönderdikten 7 dakika sonrasına kadar kullanabileceğiniz bu özellik, bazı durumlarda hayat kurtaracak gibi görünüyor. WhatsApp’ta gönderilen mesajlar nasıl geri alınır?

WhatsApp’ta mesajları herkesten silmek için bilmeniz gereken bazı önemli noktalardan bahsetmekte fayda var diye düşünüyorum. “Mesajı herkesten sil” özelliği bir sohbette veya bir grupta gönderilen mesajları silebilmenizi sağlıyor. Mesajı gönderdikten sonra 7 dakika içinde silebiliyorsunuz, fakat bu özelliği kullanabilmek için her iki tarafın da WhatsApp’ın en son sürümünü kullanıyor olması gerekmekte. Ve son olarak, mesajınızı sildiğinizde karşı tarafta “Bu mesaj silindi” uyarısı görünecektir. Şimdi bu özelliğin nasıl kullanıldığına bakalım.

Öncelikle yeni gönderdiğiniz mesajın üzerine basılı tuttuktan sonra Sil butonuna tıklıyoruz.

Gördüğünüz gibi Herkesten Sil ve Benden Sil adında iki yeni seçenek eklenmiş durumda. Bu seçenekleri göremiyorsanız henüz güncelleme almamışsınız demektir. Mesajınızı karşı taraftan silmek için “Herkesten Sil” butonuna tıklayabilirsiniz. Sadece kendinizden silmek için “Benden Sil” butonunu kullanmanız gerekiyor.

Mesajınızın silinmesini onayladıktan sonra her iki tarafta da mesaj yukarıdaki gibi görünecektir. WhatsApp’ta gönderilen mesajları silme işlemi işte bu kadar basit birkaç adımda gerçekleştirilebiliyor.

• Beğen
Tepkiler: |SEÇKiN| ve Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Çok güzel bir özellik, ama bazı android telefonlara hala gelmedi malesef. Acilen güncelleme bekliyoruz.

Güncelleme geldikten sonra önce gıcık olduğum kişiye - Pışt pışt diyecem, sonrada silecem:kop:

• Beğen
Tepkiler: |SEÇKiN| ve TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Çok güzel bir özellik, ama bazı android telefonlara hala gelmedi malesef. Acilen güncelleme bekliyoruz.

Güncelleme geldikten sonra önce gıcık olduğum kişiye - Pışt pışt diyecem, sonrada silecem:kop:
:kop2:

musleysa

musleysa

Üye
modlu whatsaplarda çoktan geldi yowhatsapp,gb gibi

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Karşı Tarafa Mesaj Düşer Ağdan Düşerse Nolacak? Yine Okur O Adam :D Eskiden Tek Çek İşaret Olduğunda Siliniyodu Şimdi Telefona Düşsedemi Siliniyor? GÜzel Ama Dediğim Gibi Biraz İşe Yaramaz Olacak

• Beğen
Dereck

Dereck

Üye
Harika bir özellik ama karşı taraf mesajı okuduysa sil seçeneğini seçtiğimizde sadece Benden sil seçeneği çıkıyor. Eğer okumadıysa Herkesten sil seçeneği çıkıyor. Bunun yerine her iki durumdada karşı taraftan silme şansımız olsaydı çok iyi olurdu :( yinede işimize yarayacak bir özellik olduğunu düşünüyorum.

• Beğen
musleysa

musleysa

Üye
Harika bir özellik ama karşı taraf mesajı okuduysa sil seçeneğini seçtiğimizde sadece Benden sil seçeneği çıkıyor. Eğer okumadıysa Herkesten sil seçeneği çıkıyor. Bunun yerine her iki durumdada karşı taraftan silme şansımız olsaydı çok iyi olurdu :( yinede işimize yarayacak bir özellik olduğunu düşünüyorum.
yowhatsapp kullan görsede görmesede siliniyor süre sınırıda yok.hatta senden silemesinler diye engellemede var

• Beğen
Tepkiler: Dereck
Dereck

Dereck

Üye
  • Beğen
|SEÇKiN|

|SEÇKiN|

Üye
Bizimkine güncelleme otomatik olarak gelmiş, ve bu özelliği kullanabildiğimi buradaki yazıyı gördükten sonra deneyip öğrendim, farkettim. :)

Üst Alt