Whatsapp de gecici olarak engellenmek

Sponsorlu Bağlantılar

falke51

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisi olan üstat lara soruyorum google nin kendi Whatsapp de gecici olarak engellenmek
ben Whatsapp plus kullaniyordum
gecici olarak engelleniyorum aceba Whatsapp plus su kullanmanin baska bir yolu varmi
cünkü orjinal Whatsapp de fasla birsey yapamiyorsun
bilgisi olan üstat lara simdiden tesekür ler

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Karar verseniz öncelikle çünkü önce google kendi whatsapp dediniz sonra whatsapp plus da engellenmek diyorsunuz. Hangisini kullandınız ve engellendiniz?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yowhatsapp kullanıyordum ben fakat , yeni gelen whatsapp sürümü için henüz yeni bir güncelleme gelmediği için şu an kullanamıyorum . Wp bu tip programlara karşı engel koymuş herhalde . Elbetteki yowhatsapp , gbwhatsapp vs geliştiricleri bu engeli aşacaktır . Engellenme sebebini böyle açıklayabilirim

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sanırım hem google dan wp yüklediniz . Hemde wp plus yüklediniz . İkisini aynı anda mı kullanmayı denediniz ? Bunu yapmadıysanız wp plus yüzünden aldığınız geçici ban , playstoredan indirdiğiniz wp dede aynen geçerli olacak çünkü aynı hesaptan giriş yapıyorsunuz

kolombo28

kolombo28

Üye
Ben plus kullaniyordum ona uyarı geldi. Normal numara yani. Hesabi sildim bugün tekrar dan gb watsaba Omar in. Sürümü ne gectim 6;95 plusta önce fake hesaplar gitti. +1 numaradan olsa gerek dedim. Fakat dun gece de normal numaraa gelince plus antiban iş görmüyor dedim. Fakat artik +1fake no larada onaykodu vermiyor o devirde kapandı. Evet gb kurdum ama 24 saat sonra bunada yine uyarı geldi .

Son düzenleme:
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

5-6 güne yowhatsapp antiban ile yayınlanacak

Ekli dosyalar

Üst Alt