whats app grubu

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2502581

Silinen Üye 2502581

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
whats app grubu
Agalar ben sizi çok sevdim forumu sevdim gelin whatsapp grubu kuralım @Nextman @Ozan @Emma-Watson @Usta @papakudioflu @.caner. @İhtiyar007 @KD1907 @Sukut-u Hayal @OMG90 @Özkan ç.
@OttomaN TigeR @messevim @Kimliksiz12 @Asabi Geliştirici @brnbrs @naytingen @Never Back Down @murat ve emine @TheFenomen @emergency @-qarapapaq- @Mert @Oğuzhan

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: KD1907

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Çok duygulandım :'(

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Şakir aklından yine ne geçiyor? :naughty:

KD1907

KD1907

Üye
Agalar ben sizi çok sevdim forumu sevdim gelin whatsapp grubu kuralım @Nextman @Ozan @Emma-Watson @Usta @papakudioflu @.caner. @İhtiyar007 @KD1907 @Sukut-u Hayal @omg90 @Özkan ç.
@OttomaN TigeR @messevim @Kimliksiz12 @Asabi Geliştirici @brnbrs @naytingen @Never Back Down @murat ve emine @TheFenomen @emergency @-qarapapaq- @Mert @Oğuzhan
Olur tabi kuralım

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
@.caner. Geceyi ihya etme grubu :kop2:

.caner.

.caner.

Üye
Benide al benide

.caner.

.caner.

Üye
@0MG90 olacak

KD1907

KD1907

Üye
İyide forumda zaten whatsapp grubu varmış ki?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Herkese mesaj atıyolarmış sana atmadılar mı? Şey diyolar gruba girmek için @akifozkan97 ye mesaj at falan. Ama biz kendimiz kuralım ya o grupta kaç yüz kişi olucak şimdi
:hmmm

.caner.

.caner.

Üye
Herkese mesaj atıyolarmış sana atmadılar mı? Şey diyolar gruba girmek için @akifozkan97 ye mesaj at falan. Ama biz kendimiz kuralım ya o grupta kaç yüz kişi olucak şimdi
50 kişi :ah

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
akifozkan97

akifozkan97

Üye
Arkadaşlar grupta şuan 5-6 kişi var kaç yüz felan değil :D

akifozkan97

akifozkan97

Üye
Gelin pmden beklerim

Üst Alt