Wentto F8 Yorumlarınız ve Önerileriniz Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

_sessizim_

Üye
ben bir aydır kullanıyorum bu telefonu navigasyon ayarlarını bir türlü çözemedim onuda geçtim wi fi den nete veya facebooka giriyorum bir dk dolmadan netten atıyor bellek dolu raporu vererek yardımcı olabilecek arkadaş varmı

suikasit

Üye
arkadaşım hafıza kartını deiştirdiysen navi çalışmaz netten atıyosa 1 kereliğine fabrika ayarlarına dön düzelir virüs bulaşmıştır

cancan5800

Üye
herkes kendi bilir ama parasını sevmeyen ve bolca servisle uğraşacak zamanı olan varsa alsın

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Arkadaşım dil ayarlarını değiştirdiğim zaman benim GPS resmi donup kalıyordu.İki hafta sonra bunu yapmayı karar verdim ve işe yaradı, sende yap!!!
Bellek kartına gir, SunaviMapData gir, Maps gir "Map.tab", "Map.DB", "TURKEY.DB" ve "MultiMap.tab" dosyaları dışında hepsini Telefona taşı ve GPS yi çalıştıktan sonra çık dosyaları yerine koy!

--------------- Ekleme ---------------

Ben bu olay yüzünden fabrika ayarlarına döndüm düzelme yok bellek dolu diyor o zaman bundan rahat etmeyenler opera mini sitesinden 5.1 sürümünü tr olarak indirin sana bunları telefondan yazarken canım çıktı artık bir 13 yaşında olarak teşekkür et butonunu hak ediyorum.

NOT: Hiçbir forum ve dilleren alıntı değildir tamamen kendime ait.

tansy

Üye
Arkadaslar yardımcı olabılcekmısınız acaba dogum gunumde bana bu telefonu aldılar daha 2 gun oldu ama sarjı hıc tutmuyor onunde sureklı yanan ısıktan mı kaynaklanıyor acaba????

Karanlık97

Karanlık97

Üye

Bu işine yarar!:oke:

murat23351

Üye
480 tl çin tlf para vermektense bu paraya garanti bi okadar buna ek özellik sunan cep tlf var. örnek mi nokia 5800 var. wifisinden naviye oyunlardan tv ye kadar herşeyin yolu bu tlf var ve iyi araştırırsanız 480 dan aşağıyada bulabileceğiniz bir çok sitede var ???

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Ben bunu bimden 300e aldım, afedersiniz ama kapak.

farizabi

Üye
Gps Dosyalari Lazim Dayim Silmiş :D

Gps Dosyaları Lazim Benimkileri Dayım Silmişte Acil : )

Karanlık97

Karanlık97

Üye
MSN'ni ver belki veririm.Yada servisten yirmi tlye yükle!

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Kerdeşim atmaya çalışıcağim yardım ettiysem ne mutlu!!

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Sen niye vermiyorsun!???

charmingg

charmingg

Üye
merhaba telefondan internete girerken wirelessden bellek dolu diyor ama hafıza kartında yklsık 4gb bos yer var tel hafızasıda %90 bos yardımcı olurmusunuz

Karanlık97

Karanlık97

Üye
İnternete bağlamayan kişi navi ne oldu navi (navigasyon) açabiliyor musun? 3. sayfada ben boşu boşunamı yazıyorum!!!

Hafıza Kartına dağiştirirken Navigasyon haydi güle güle oluyor.

farizabi

Üye
İnternete bağlamayan kişi navi ne oldu navi (navigasyon) açabiliyor musun? 3. sayfada ben boşu boşunamı yazıyorum!!!

Hafıza Kartına dağiştirirken Navigasyon haydi güle güle oluyor.

Dosyalar İçinde Olursa Bi Problem Olmaz...! Sen Yeter Ki GöNDER =)

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Ben charmingg için demiştim:D

Üst Alt