wentto f003 8gb incelemesi

Sponsorlu Bağlantılar

aliboz07

Üye
ben alalı daha beş gün oldu aslında çok hoşuma gitmişti yalnız beni hayal kırıklığına uğrattı birincisi şebeke sorunu var çok az çekiyor ikincisi pc bağlantıssında sorun var bağlandı sonlandı diyor bir türlü pc yi görmüyor üçünçü sorun değil ama kamera berbat dördüncü oyun problemi beşinci wifi de ağlarda wlan mı işaretliyoruz henüz başaramadım ağı buluyor ama şifreyide gireyom olmuyor yardımcı olursanız menmun olurum. iyi çalışmalar

coder_84

Üye
arkadaşlar bu telefonda videoları yatay izleyebiliyormuyz ?

Mc_Ceza

Üye
arkadaşlar 1 hafta önce aldım 16 gb ını çok memnunum hakkaten valla bilmiyorum sorun sizdemi ama benim telefonun kamerası bana göre süper :) gündüz çekimleri çok güzel ama gece çekimi o kadar iyi değil.

ayrıca wifi sorunsuz giriyorum. tavsiye ederim teli.

babadam

Üye
ya bu telefonu aldıktan sonra sorun cıkarmaz değıl mıı?? sonuçta taklıdı

tcepni

Üye
arkadaşlar bende de war ama bi sorunum war tuş kilidini açarken titriyor nasıl kapatılıyor bilgisi olan warsa yardımcı olsunn

srsri

srsri

Üye
Ucuz etin yahnisi yavan olur arkadaşlar.
Bence beş para etmez bir telefon kim almayı düşünüyorsa almasın
pişman olur dokunmatiği çok kötü kamerası çok kötü harfler rakamlar felan çok küçük
vs. bir çok kötü yönleri var alacak arkadaşlara tavsiye etmem..

samsungdubai

Üye
Hayatında kullandın mı? Sallama bilgilerle gelme buraya..

olcay26esk

Üye
Hayatında kullandın mı? Sallama bilgilerle gelme buraya..

doğru bendede 16gb modeli var teelefonun her özelliği güzel ayrıca kamerada gündüz çekimlerde o kadar kötü değil gece çekimlerinde flash olmasına rağmen simsiyah ama bu fiyata bu özellik gayet güzel ben yaklaşık 8-9 aydır kullanıyorum bide 2. ed aldım ama süper telefon alacak arkadaşlara tavisyemdir (güvenilir yerlerden almak şartı ile )

şu an benim telefonundada sorun var ama kullanıcı tanımlı kendim hallettim ağ ayarlarından yalnızca WLAN yaptım düzeltemiyorum interntte bi takım bilgilerle yapıldığı söleniyor deneyeceğim
alacak arkadaşlar merak ettiklerini sorarlarsa yardımcı olmaya çalışırız saygılar :evet:

kembo

Üye
yaaa kablosuz lan kullanamıyorum bilinmeyen ana sistem diyor ve girmiyor çözümünü bilen varmı

caisersoze

Üye
wentoo f003 telefon aldım. Konuşma yaparken karşı tarafo motosiklet sesi efekti gidiyor. Ses efektini kaldıramadım. Yardım edebilir misiniz.

Üst Alt