WebGate Advanced Call Manager v2.73(250) S60v3/v5 Unsigned - Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ademiratan

Üye
Program kurulumu esnasında sertifika problemi veriyor.
Yardımcı olursanız sevinirim...

kirikok77

Üye
nokia 6700 classic e kurulmuyor :(

pioneer osman

Üye
Arkadaşlar Sertifika hatası veriyor bu duruma ne yapabilirim teşekkürler bu programa ihtiyacım var devamlaı telefonumu rahatsız eden var . Acil cevap ve yardım bekliyorum Teşekkürler

tolgaonur

Üye
Dosya açılmıyor, arşiv bozuk diyor.

depiderya

Üye
merhaba..
Programı telefona indirdim ancak yükle dediğimde sertifika hatası diyor ne yapabilirim? çok teşekkürler

----------Eklendi @ 16:07:40 ---------- Yazıldı @ 16:01:33 ----------

Cihazını h.a.c.k. yap sorun ortadan kalkar nedemek yaw :((

findikkirann

Üye
Dosyayı açmayacaksınız...
Yükleme Talimatı:
1.WebGate.Advanced.Call.Manager.v2.73.250.S60v3.v5.S ymbianOS9.x.Unsigned.ed-DiL dosyasını kurun.
2.Türkçe Dil Dosyası klasörünün içindekini resourse\apps içine atın.Değiştirilsin mi derse evet deyin.

resourse\apps dosyayı bulamıyorum telefonu didik didik yaptım ama bulamadım c7 kullanıyorum bu modelde olmuyormu. yardım edersen sevinirim

----------Eklendi @ 12:28:23 ---------- Yazıldı @ 12:21:20 ----------

Dosyayı açmayacaksınız...
Yükleme Talimatı:
1.WebGate.Advanced.Call.Manager.v2.73.250.S60v3.v5.S ymbianOS9.x.Unsigned.ed-DiL dosyasını kurun.
2.Türkçe Dil Dosyası klasörünün içindekini resourse\apps içine atın.Değiştirilsin mi derse evet deyin.

resourse\apps dosyayı bulamıyorum telefonu didik didik yaptım ama bulamadım c7 kullanıyorum bu modelde olmuyormu. yardım edersen sevinirim

hacli24m

Üye
resourse\apps hakkında ben pc suitle telin hafızasına giriyorum ama öle bi klasör göremedim yardım edermisin

MehmetErdaL

MehmetErdaL

Üye
programı kurdugunuz yere hafıza kartı yada telefon hangisiyse, orada resourse yok şse kendiniz oluşturun apps yide kendiniz oluşturun.
resourse/apps/ACM0x20000131 şeklinde olacak.

yaman800

Üye
AMA uygulamanın sürekli açıkmı kalması gerekiyo

silivriserdar

silivriserdar

Üye
TÜRKÇE dil dosyası yazan klasörün içine gir ve oradaki dosyayı hafıza kartında Başka bir yere taşı sonra dosya yöneticisi ile onu klasörsüz şekilde apps içine Bu bu kadar.

mustafasevindi

mustafasevindi

Üye
teşekkürler

MURAT_3460

Üye
yeni üye oldum ama aradıgım porogramı bulup indirdim EMEYE saygılar

Üst Alt