Web üzerinden Windows 8 uygulaması geliştirin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
    Konu Sahibi
Web üzerinden Windows 8 uygulaması geliştirin
[h=3]Windows 8 uygulaması oluşturmak, Microsoft'un bu yeni aracıyla nerdeyse çocuk oyuncağı![/h]

Windows 8 için uygulama geliştirmek için programlama bilmeniz gerekiyor. Ancak Microsoft'un yayınladığı yeniTouchDevelop web uygulaması sayesinde artık web tarayıcısı üzerinden de uygulama geliştirmek mümkün.
Microsoft'un 'da resmen duyurduğu TouchDevelop web uygulaması, daha önceden Windows Phone için sunulan TouchDevelop App'ın bir devamı niteliğinde. Blog, yeni aracı şöyle açıklıyor:
"TouchDevelop'u yayınladığımızdan beri onu tablet form faktörüne getirmeyi düşünüyorduk ve bir web tarayıcısı sürümü üzerinde çalışıyorduk. TouchDevelop Web App'ın yayınlanmasıyla beraber bu bekleyiş sona erdi."
TouchDevelop web uygulamasını kullanabilmek için öncelikle Windows Live, Facebook veya Google hesabınızla oturum açmanız gerekiyor. Bunun ardından geliştirme araçlarını nasıl kullanacağınızı gösteren eğitim videolarını izleyerek işe başlayabiliyorsunuz. TouchDevelop web uygulaması, dokunmatik ekranlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, ancak fare ve klavyeylePC'nizden kullanmanız da mümkün.
TouchDevelop web uygulamasına adresinden ulaşılabiliyor.

arkadaşlar alıntı yaptım kaynak vermiyorum reklam olmasın diye buda web üzerinden uygulama geliştirmeyi anlatıyor

• Beğen
Tepkiler: Ediz Yiğit, kelebekavcisi ve kaygisiz43

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
İşte bu çok iyi oldu çook :oke: teşekkür ederim :)

HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

serinaga

serinaga

Üye
:tşk::alkis

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

kelebekavcisi

Üye
Bunun çıkması iyi oldu sanal makineyle uğraşmak yorucu :) Teşekkürler.

HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...