Haber Web to PDF {Web sayfalarını PDF olarak kaydedin}

Sponsorlu Bağlantılar

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Web to PDF {Web sayfalarını PDF olarak kaydedin}

Yeni bir WP8 uygulaması...

Web to PDF uygulaması ile web sayfalarınızı tamamen özelleştirilebilen PDF belgesi olarak kaydedebilirsiniz.
Sayfa boyutundan alt ve üst bilgilere kadar her türlü özelleştirme sizin kontrolünüzde.
IE 10 mobil tarayıcısına etkileyeceğiniz favoriler kısayolu ile herhangi bir sayfada gezerken favorilerden Save as PDF yi seçerek çevirmek istediğiniz adresi uygulamaya aktarabilirsiniz.

Eksileri;
Dahili bir PDF görüntüleyici henüz eklenmemiştir.
WP7 & 7.8 desteği yoktur.

Mağazada Linki

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan, beats, bulutsuzgece ve 1 kişi daha

4MaGuS

4MaGuS

Üye
haber için teşekkürler ancak ücretsiz olsaymış iyi olurdu en azından deneme sürümü olsaydı

• Beğen
Tepkiler: akinorta

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Her bir PDF oluşturma işlemi bana 0.02 dolara mal oluyor. Az gibi görünüyor ama deneme sürümü beni batırır. :)

• Beğen
Tepkiler: BrahimOkumus, 4MaGuS ve bulutsuzgece
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Eline sağlık Akın, senden epeydir haber alamıyorduk.
Güzel uygulamalarının ve WP mağazasına katkılarının devamını dilerim. :oke:

• Beğen
Tepkiler: akinorta

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Elimden geldiğince her türlü uygulamayı en iyi arayüzle sunmaya çalışacağım. Bir kaç deneme uygulamadan sonra ciddi uygulamalara başlıyorum.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Elimden geldiğince her türlü uygulamayı en iyi arayüzle sunmaya çalışacağım. Bir kaç deneme uygulamadan sonra ciddi uygulamalara başlıyorum.

Biz de yeni çalışmalarını merakla bekliyoruz.
WP yönetimi olarak yerli geliştiricilerimizin her zaman yanındayız.
Fikir, yorum veya materyal bâbında elimizden geldiğince destek olmaya çalışırız.
Kolaylıklar diliyorum.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Tüm fikirlere açığım. Her türlü uygulamayı yapabilirim kurumsal uygulamalar, sosyal uygulamalar ve oyun dışında

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
OozyStaw

OozyStaw

Üye
neden oyun yapamıyorsun :D.
o iş öyle kolay değil en basitinden batakta diğer adamın yerdeki karttan daha büyük kart atma algoritması 2 sayfa algoritma gerektiriyor :kıskıs: çok zmaan alır.Başarılarının devamını diliyoruz, eline sağlık :oke:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
uygulamayı henüz indirmedim fakat uygulama varsayılan olarak Adobe Reader,Pdf Reader veya Office uygulamasını kullanabilir belki. Tabi gerekli izinler sağlanıyorsa.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
o iş öyle kolay değil en basitinden batakta diğer adamın yerdeki karttan daha büyük kart atma algoritması 2 sayfa algoritma gerektiriyor :kıskıs: çok zmaan alır.Başarılarının devamını diliyoruz, eline sağlık :oke:
ayrıca grafik, modelleme ve tasarım gerektiriyor.

• Beğen
Tepkiler: OozyStaw

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
uygulamayı henüz indirmedim fakat uygulama varsayılan olarak Adobe Reader,Pdf Reader veya Office uygulamasını kullanabilir belki. Tabi gerekli izinler sağlanıyorsa.

pdf dosyası seçildiğinde varsayılan uygulama ile açılır. Yoksa mağazaya pdf uygulamalarına yönlendirir

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep mobil anasayfa örnek PDF:

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama ücretsiz v1.2 sürümüne güncellenmiştir.

Ücretsiz sürümde pdf sayfalarının altında reklam bulunmaktadır.
Uygulama içi satın alımla reklamsız pro sürümü kullanabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: m542tf ve bulutsuzgece
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Başarılı bir uygulama teşekkürler

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
öncelikle ellerine sağlık akın.
Uygulamada reklam yok.
Zarara girmeden düzenle :)