Yardım Web Browserda sertifika problemi N8 yardım lütfenn

Sponsorlu Bağlantılar

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
Web Browserda sertifika problemi N8 yardım lütfenn
Web Browserda kendi kendine bir siteden sertifika gelmeye başladı. Web tarayıcı açık değilken bile ekrana geliyor, virüs mü değil mi anlamadım ama bu konu hakkında bir bilgisi olan var mı forumdaşlarım, kapatmanın yada engellemenin bi yolu yok mudur ayrıca nedeni nedir bunun ?

kelooo

Üye
bende genelde faceye giriş yaparken oluyor yalnızca bu sefer kabul ed deyip geçiyorum bi sıkıntı olmadı şimdiye kadar

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
sıkıntı olmasın ama sonradan daha önce yapmıyordu bende dünden beri yapmaya başladı. Bide facebook gibi değil değişik bir site ismi yazıyor.

kelooo

Üye
herhangi bir tarayıcı modu yüklediysen ondan kaynaklana bilir sıkıntı olmaz daha dorusu ben bir zararını görmedim

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
herhangi bir taraıyıcı modu derken uc browser yükledim ondan kaynaklıysa eğer onu sileyim :)

cesur5534

Üye
ben bişey yüklemedim. Bende de çıkıyor tel 701 hackli

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
dün banada geldi adını daha önce duymadığım bi siteden ilk önce kabul ettim 5 dk sonra yine geldi iptal ettiğimin saniyesinde gelmeye başladı bataryayı çıkardım tekrar açtım teli 5 dk sonra bu sefer hotmailden geldi kabul ettim görünmedi bi daha

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
yani bu sertifika olayının kesin bi çözümü yok karambole halletmeye mi çalışacağız :s

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sıkıntı Yok, Kabul Ediyorum Her Zaman..

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
Neyse hayırlısı o zaman kabul ediyorum, telefonu falan kasmaz değil mi ?

cyborg78

cyborg78

Üye
şahsen ben telin orginal tarayıcısını pek kullanmıyorum, malum faceye girerken sertifika sorusundan, ne olduğu belli deqil her nekadar sertifika falan yazsada, opera veya uc brwsr
telin orjinal tarayıcıyı bi ovi mağza icin kullanırım ;)

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
bende nadiren kullanıyorum zaten durduk yere gelmeye başladı açık değilken.

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
şahsen ben telin orginal tarayıcısını pek kullanmıyorum, malum faceye girerken sertifika sorusundan, ne olduğu belli deqil her nekadar sertifika falan yazsada, opera veya uc brwsr
telin orjinal tarayıcıyı bi ovi mağza icin kullanırım ;)
sorunda orda zaten bi anda beliriyo :D yoksa bende kullanmıyorum opera forever :D

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
aynen opera olmasa internetsiz bizim telefonlar diyebilirim :D

haqanguven

haqanguven

Üye
Kalıcı olarak kabul edin daha gelmeyecektir...

haqanguven

haqanguven

Üye
kalıcı olarak kabul sende geliyofu zaten sorun by niye geliyo diye soruyoruz virüs mü acaba diyoruz...
Bir arkadaşıma geldi. Telefonu kapatıp açınca geliyordu kalıcı olarak kabul ettirttim. Sonrasında hiç bir sorunla karşılaşmadı...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
böyle virüs mü olurmuş :D :D istemeyenler kabul etmesin olay bitmiştir..

• Beğen
Tepkiler: Toprak47
ahmetkaya1991

ahmetkaya1991

Üye
pop.live dan geliyor. E posta kontrolü var. Ama daha yeni görüyorum böyle yapmazdı hiç ilginç. Kabul etmedim ama.

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
aynen aynen pop.liveden geliyor. Israrlara dayanamadım bende kalıcı olarak kabul ettim sonrasında bir iki gün gelmedi ama bir saat önce tekrar geldi. Anlamadım ama rahatsız edici ya bilmedik yerlerden gelmesin bir şey :D