Wazappta rehbere yeni kaydettiğim kişiler gözükmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

cozturk

cozturk

Üye
    Konu Sahibi
Wazappta rehbere yeni kaydettiğim kişiler gözükmüyor
Arkadaşlar rehbere birini kaydettikten sonra,wazapp'ta kişileri eşitliyorum ama kaydettiğim kişi wazapp'ta gözükmüyor.Ancak o bana bir mesaj yazacak,ondan sonra gözükmeye başlıyor.
Bu sorunu nasıl çözebilirim ? Wazappta, defalarca kişileri eşitle yaptım çıkış yapıp girdim ama maalasef sorun 1 aydan beri devam ediyor.En sonunda wazapp'ı sildim baştan yükledim,buda fayda etmeyince konu açma ihtiyacı hissetim.
Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Edit:Ayrıca yeni aklıma geldi.Kişilerin fotoğraflarıda gözükmüyor.Hani isimlerinin sol kısmında ufak bir fotoğrafları oluyor ya,o gözükmüyor.Ancak bulduğum bir yöntemle görebiliyorum.Yöntem:Kişinin profil fotoğrafını tam boy görüntüleyen sayfayı açıyorum biraz bekliyorum kişinin fotoğrafı tam boy olarak gözüküyor.Ardından kişiler listesine döndüğümde profil fotoğrafını tam boy olarak açtığım kişinin isminin yanında ufak profil fotoğrafı gözükmeye başlıyor.Ama diğerlerininki hâla gözükmüyor.
Bu iki sorunu nasıl çözebilirim ?
Ayrıca whatsup yüklesem bu sorunlar ondada varmıdır ? Onunda indirme linkini bulamadımki deneyeyim..

Son düzenleme:

manialog

manialog

Üye
uygulama yüklemek için openrepos diye site var orada hepsi mevcut watsupda o sıkıntı yok ayrıca warehouse yükle ilk olarak o sitenin mağaza uygulaması herseyi rahatlıkla indirip yüklersin

cozturk

cozturk

Üye
    Konu Sahibi
uygulama yüklemek için openrepos diye site var orada hepsi mevcut watsupda o sıkıntı yok ayrıca warehouse yükle ilk olarak o sitenin mağaza uygulaması herseyi rahatlıkla indirip yüklersin
eyw kardeşim dediğini yaptım,whatsup'ı yükledim ve sonuç mükemmel :) Hem kişilerin fotoğrafı gözüküyor hemde rehbere yeni eklediğim kişilerin hepsi eksiksiz listede gözüküyor.

Üst Alt