way be bu başlık bugün açılmış

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibrahimcay1

Üye
olum s1f1r1 63 milyar len brz kas kendini c1kar belki ben belki seneye ald1r1r1m cnku ehliyeti erken alcam....

RockFord Fosgate

Üye
nasıl oluyo o olay kardes ayrıca 63 mılyar azmı??? ıkıncı el+full modıfıye+muzık sıstemı!!!cok para gıdecek!!!

ibrahimcay1

Üye
oho tabi olum merak etme buluruz 2. el temiz...

Sen bilmion dimi ben seneye coktan ehliyeti alm1s olcam babam halletcek yani.... soz verdi...

Quattro

Quattro

Üye
Sen ver Rockford a Type-R arabanın içinde yatar şerefsizim...... :D
Gerçi güzel araba yani benimde içim gitmiyo değil çaktırmayayım bariiiii :huhu: :huhu:

RockFord Fosgate

Üye
yasarım yasamasınada tualet sorunu war :))))sıkı bı muzık sıstemı +motorada el atarım 19 krom jant(araba sıyah)super olur!!

Quattro

Quattro

Üye
Rockford şimdi senin şu imzanda yazan seti toplamaya kalksak ne kadar tutar? :rolleyes:

RockFord Fosgate

Üye
subwooferların tanesı25 lık onlar 400 mılyon desen+anfıler mılyarlık anfıler zaten teyptı lcd dıydı derken sana soylıyım rahat 15-20 mılyarı war o setın ama abartı okadarı en fazla 6-7 mılyar harcıcan super bı set olur!!!

Quattro

Quattro

Üye
Hımmms.Ozaman başlıyayım ben para biriktirmeye şimdiden.Anca toplarım o parayı çünkü .Bide peder arabayı alırsa oooooo yaşadık. :artı:

RockFord Fosgate

Üye
walla abı sen bırak onu ya 2 tane 38lık 2 compenant 3 anfı+teyp yeter ya napıcaz o kdr setı??:))))

doukan1989

Üye
dostum 3 anfi kullanamazsin. Bizim bi ustaya sordum ayni teybin ustune tek sayi amfi baglayamazsin. yani 1,2,4,6,8 seklinde gidiyor

RockFord Fosgate

Üye
bızde nasıl oluyo o zmn ya????arkadasın arabada 3 tane war!!!!

seriFBurak

seriFBurak

Üye
oluomus demek ki!

RockFord Fosgate

Üye
walla ben oluyo dıye bılıyorum ama yanlısımız olmasın doukan harbıden arastırdınmı bunu???

Quattro

Quattro

Üye
Laf arası izmir buluşmasına kim geliyo cvp yazsın

RockFord Fosgate

Üye
ben gelmek ıstıyorum ama yazlıktayız bakacaz artık gelmeye calısacam!:)

ibrahimcay1

Üye
olum doukan nas1 olmuyo senin usta seri bagl1yosa olmas tabi paralel bagla istedigin kadar baglars1n elektrik elektronik istedigim comu belli oldu ne???

Quattro

Quattro

Üye
ozaman bundan sonra setleri ibo ya bağlatıyoz baksana adam işin piri :P

RockFord Fosgate

Üye
aman yavas ben ızmırde MAX AUDIO ya yaptırtım gırne caddesınde bıde team aksoy ıyı ızmırde karsıakada!!!

doukan1989

Üye
Olabilir dostlar. Bende onun yalancisiym yani yannis annamayn

RockFord Fosgate

Üye
tamam oglum sende alınma ustune hemen!:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...