WAVE Mİ abime kaptırdım yine kotü telefona KALDIM LUTFEN YARDIM :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kadir3831

kadir3831

Üye
    Konu Sahibi
ABİMİN düğününe gıtmıstım dugun hedıyesı dıye elımden aldı halbı ki bilenzik almıstım ona:vur :) ama o wave mı de aldı :((((( ıkısınıde kaptırdık anlayacagınız gerı nasıl alabılırım yardım lutfen :((((:bilmm

Noks

Noks

Üye
Git wawemi wer yoksa karınla aranı bozarım de :D

madator

Üye
değişik bi forum yazısı olmus :)

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Yazık olmuş :D
Bende wave olsa elimden alması için baya bi uğraşması gerekir :D
Benim abim de 5800'ıma sarmıştı ama insafa gelip verdi tekrar :)

haltie

haltie

Üye
Bu tarz konuları konu dışına açalım.konu taşınmıştır.umarım alırsın telefonunu:)

Mert

Mert

Üye
İyiki ablam var:ehe
Hiç kıyamaz bana:D

mcnpl4

mcnpl4

Üye
yengene şikayet et o alır... yeni evliler nası olsa abin kıramaz onu:naughty:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt