Yardım Wave 2 için En stabil android versiyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
Wave 2 için En stabil android versiyonu
Merhaba Arkadaşlar 920 yi garantiye gönderme kararı aldım elimde wave 2 android 2.3.6 yükledim ama hiç beklediğimi alamadım internette bir kaç farklı sürüm var 4.4.2, cmw11 falan hangisini tavsiye edersiniz ?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
cmw11:yuru

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Whatsapp için o kadar uğraşa girme bile whatsapp plus yükle rahatla ya

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Android yükledim dedin ondan dedim... Vallaha cwm11 yükleyeceksin mecburen fakat whatsapp ı dediğim gibi plus yükler rahatlarsın

Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
Android yükledim dedin ondan dedim... Vallaha cwm11 yükleyeceksin mecburen fakat whatsapp ı dediğim gibi plus yükler rahatlarsın

Hocam geri badaya döndüm menüde dolaşırken bile kasıyordu

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim konuda cwm11 mi 4.4.2 mi diye sormuşsun :D Bana kalırsa herşeyin orjinal hali iyidir. çok gerek kalmadıkça sistemde oynama yapma derim. Yapacaksan da şu an en stabil olan cwm11

Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim konuda cwm11 mi 4.4.2 mi diye sormuşsun :D Bana kalırsa herşeyin orjinal hali iyidir. çok gerek kalmadıkça sistemde oynama yapma derim. Yapacaksan da şu an en stabil olan cwm11

Orjinalinde whatsapp yok :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Orjinalinde whatsapp yok :D
Biliyorum kardeşim ben de çok aramadım arkadaşların telefonları için. Olmadığında ya başa gelen çekilir deyip katlancan ya da bir telefon mağazasının yolunu tutacan :D gerçi sende 920 var daha ne istiyon :D

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
Biliyorum kardeşim ben de çok aramadım arkadaşların telefonları için. Olmadığında ya başa gelen çekilir deyip katlancan ya da bir telefon mağazasının yolunu tutacan :D gerçi sende 920 var daha ne istiyon :D

Kardeşim 920 yi garantiye vereceğim pazartesi de onun için uğraşıyorum :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Geçmiş olsun kardeşim. O gelene kadar bada idare ettirir ya. Sonrasında garantiden gelen telefon daha ilgi çekici oluyor başıma geldi biliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
O yüzden güzelim cihazı hiç bozma derim. Kullan şimdi kullanabildiğin kadarıyla. 920 hayırlısı ile gelince keyfini sür işte

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Bada icin whatsapp yok onun yerinne blog.oguzkirat.com/1371/samsung-wave-i-cyanogenmod-11-android-4-4-kitkat-yukleme/ yukleyebilirsiniz

Üst Alt