Yardım Watsapp geç bildirim geliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

serkan

Üye
    Konu Sahibi
Watsapp geç bildirim geliyor!
Arkadaşlar 5s ios 8 kullanıyorum. Tuş kilitliyken watsapp mesaj bildirimi en az 10 dk geç geliyor. Mesajın gelip gelmediğinin farkında olamıyorum. Sorunun çözümü nedir var mı bileniniz?

sLeepLe

sLeepLe

Üye
5s ios 9.2.1 kullanıyorum aynı sorun bende de ara sıra oluyor whatsapp a girmeden bildirim gelmiyor ya da geç geliyo bu sürümle alakalı sandım ama değilmiş sizin ios 8 de de olduğuna göre whatsapp sürümü ile alakalı umarım düzeltilir

romedon

romedon

Üye
aynen bende bazen ios 7 de de oluyordu iphone 4 de açınca geliyordu bildirimler.İphone 6s aldım onda da arada oluyor hatta bazen 2 kere gelir aynı şeyler

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Whatsapp sorunlu iOS 9.3 pb6 kullanıyorum onda da aynı sorun var umarım düzeltilir

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Bende de İlk Mesaj Görünmüyor. Tuşu Açınca WhatsApp Simgesi Üzerinde 2 Yazıyor Mesela.

aircmt

aircmt

Üye
Aynı sorun Discovery cihazımda da vardı. Hiçbir çözüm bulamadım. Yeni rom yükledim gene devam etti.
Neyseki 5s cihazımda böyle bir şey yok.... ios 9.2 kullanıyorum

sLeepLe

sLeepLe

Üye
whatsapp tekrar güncellendi mesaj geç gelme sorunu yaşamadım da bir kere üst üste 2 mesaj atıldığında sadece ekranda 1 mesajı gösterdi uygulamaya girince ikisi gözüktü

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
whatsapp tekrar güncellendi mesaj geç gelme sorunu yaşamadım da bir kere üst üste 2 mesaj atıldığında sadece ekranda 1 mesajı gösterdi uygulamaya girince ikisi gözüktü
Benim Sorunum da Bu

alical33

alical33

Üye
Mesajlar bana da geç geliyor çoğu Zaman can sıkıcı bi durum

sLeepLe

sLeepLe

Üye
geri bildirimleri takmıyolar mı anlamadım

3onur5

3onur5

Üye
9.2.1 deyken bendede oluyordu ama sanırım whatsapp ile alakalı bir durum yazdığım mesajlar iletilmiyordu bana gelen mesajların bazıları gelmiyordu ne yaptıysam olmadı 1 gün bekledim kendikendine düzeldi mesajlar topluca geldi bir anda

Üst Alt