Wap Ayarlarını Yaptım Ama İnternete Girmiyor || ACİL LÜTFEN :( ||

• 10 Ekim 2012
  • 5378 Okunma
  • 7 Cevap

1. Arkadaşlar Telefonum LG KP500 . hattım vodafondayken internete girebiliyordum . ondada wap ayarlarını yaptım ılk başta girmedi daha sonra vodafone sitesindenkı panelden ınternet erişimi gibi bişey vardı onu açtım gırmeye başladı

Turkcell'e taşıdım numaramı ondada ayarları yaptım ama girmiyor. Internetteki panelde ınternet erişimi vb bişeyde yok bu ınternetı nasıl açabilirim. Ayarları yapılı ama yınede gıremıyorum bağlantı hatası diyor.

OKuyan Herkese Teşekkürler

Yazan: chs23
  2. WAP yazın 2222 'ye gönderin

3. yolladım zaten WAP yazıp 2222'ye Apn guncelleme falan ayarlar geldi işte 1234 yazıp yükledim ama girmiyor .. dikkatlı okudusan anlardn kardeş yada ben anlatamadım neyse

WAP yazıp yolladım sonra turkcellın sıtesınden yolladım ayarlar yapılı ama erişim yok ..

4. mutlaka telefon ayarların da bi eksik var ayarları kurcala biraz

5. bir yerde bir hata yapıyorsundur. Dikkatli bak

6. ya beyler hata falan yok yuzde 100 eminim arkadaşımada yaptırdım.. zaten başka hat takınca çalışıyor ınternet benım hatta calısmıyor. ayarları falan yapmayı bılıyorum vodafone'da yapmıştım . ama turkcell ınternet erişimimi açmamış sanırsam.

7. turkcell de internete girmek için tl en veya internet paketin varmı

8. yaptığın ayarları varsayılan olarak ayarladınmı bide webin ayarlarında seçilen internet noktası değişik olabilir bi kontrol et istersen

Yüklüyor...
23/09/2018 - 09:54