Waffle Önerileriniz

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Waffle Önerileriniz
Waffle i nasil seversiniz sahsen ben en alta vanilya üstüne çikolata sosu en üsta pudra peki bana nasil önerirsiniz.

ismail

ismail

Üye
waffle ne yaw

- - - Eklendi - - -

Heryerde yazıyolar :D

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
hamur dan bisey krep gibi

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Çilek, kivi, muz, nutella... Bunlar hep koydurduklarım. O an canım başka ne isterse onlardan da koydururum.

Uhops

Uhops

Üye
Waffle diyede bişey varmış demekki :)

Türe

Türe

Üye
Kakao tabanlı, üstüne çikolata sos ananas kivi cilek muz fildişi falan işte

xmustx

xmustx

Üye
bitter çikolata üstüne çilek ve antep fıstığı öneririm :)

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Cikolata sosu dok, ustunede bal gezdir, yaninada kahveni aldin mi senden keyiflisi yok :ehe

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
@Oguzhan kivi ve cilek cok hos oluyor cidden @Antiokul bir ara dene @Türe muzu denerim sagol ama bitteride deneyecegim @xmustx antep fistigi mi @Maxihan ben genelde alkolsüz kokteyl veya ice tea tercih ederim kaliteli yer olursa az siklakla olsada karamel latte sen ne içiyorsun

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Karamel macchiato veya dondurmali sicak cikolata. Dondurmali sicak cikolatayi mutlaka denemelisin :ehe

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ikisinide denemedim ama dondurmali sicak cikolata dikkatimi çekti :kop: :kop2: karamelli oldugu icinde macchiato yu deneyecegimg

• Beğen
Tepkiler: MaxiHan
Uhops

Uhops

Üye
@OGuZHaN kivi ve cilek cok hos oluyor cidden @Antiokul bir ara dene @Türe muzu denerim sagol ama bitteride deneyecegim @xmustx antep fistigi mi @MaxiHan ben genelde alkolsüz kokteyl veya ice tea tercih ederim kaliteli yer olursa az siklakla olsada karamel latte sen ne içiyorsun

burada waffle satılcağını sanmıyorum :bilmm

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Su ana kadar hic Waffle yemedim desem? :)

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
@Antiokul avm lerdede satiliyor ve hayir waffle in özel bi hamuru var bu hamur krep hamuru ile ayni waffle in krepten tek farki daha kalin ve daha doyurucu olmasi bana göre

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Cok fena duruyor yaa.Patatesten yapilmiyor muydu?

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
O dedigin kumpir

Uhops

Uhops

Üye
@Antiokul avm lerdede satiliyor ve hayir waffle in özel bi hamuru var bu hamur krep hamuru ile ayni waffle in krepten tek farki daha kalin ve daha doyurucu olmasi bana göre

tamam. Burda avm de yok :) kaç tl bu.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Oruclu oruclu canim cekti. :(

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Çok degil galiba ama yerden yere degisir 18 tl ye bile bulursun ve Oguzhan pardon

Üst Alt