WAD UZANTILI HARİKA OYUNLAR (COUNTER STRİKE,HALF-LİFE,DOOM vs.)

pRime.

Üye
Bu konuyu nası kaçırdım yaa Harika bir paylaşım, hepsi bir arada, çok teşekkürler..

donex92

Üye
    Konu Sahibi
iyi oyunlar rica ederim..

dikenn

Üye
nokia e52 telefonu ile problem yaşıyan bir arkadaş vardı galiba, bende de e52 var hiçbir problem yaşamadım telefonum hackli değil setifikalandırılmışta değil sadece yazılımı kurmadan önce tarihi değiştirip 11.05.2007 yaptım. Tarihi değiştirirsen problemsiz kurulacaktır sanırım.

donex92

Üye
    Konu Sahibi
Malesef on ızleme yok olsa koyardım zaten.

south

Üye
Teşekkürler.Güzel Bir Arşiv Olmuş.

donex92

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim iyi oyunlar..

arkadas ellerine saglıkta öyle bir siteye upload etmişinki csdoomwad dosyasını, günlük bir kere indirme hakkımız var her halde, indirirken baglantı koptu dün tüm gün zaman zaman ugraştım dovnland tıklatıgımda sayfa baştan acılıyor, belki elli kere denemişimdir, bu günde yine indiriyordum, elektrikler gitti, tekrar actıgımda dovnland dediğimde sayfa baştan acılıyor, varmı bir cözümü

ellerine saglık kardeş sonunda indirdim

__crazy

Üye
donex92 ben C2Doom programını E72 telefona kurmayı denedim fakat süresi geçmiş sertifika hatası verdi bu sorunu nasıl çözebilirim?

donex92

Üye
    Konu Sahibi
donex92 ben C2Doom programını E72 telefona kurmayı denedim fakat süresi geçmiş sertifika hatası verdi bu sorunu nasıl çözebilirim?

Telefonun hackli olması lazım yada sertıfıkalayıp yuklemen lazım ama sureyı gerıye alıp da deneyebılırsın.tum cozum yolları bunlardır.