w810i yazılım atmak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
w810i yazılım atmak
DOSYALAR ELiMDE HAZIR AMA MAXCEPE UPLODUR YAPMAYI BilYORUM 05336446863 teşekür etmeyi unutmayın

BiRAZ KISA AMA ACELE OLDU TşEKÜR ETMEi UNUTMAYIN

1 ilk önce (setool 2 lite.rar) indir rada cıkar masa üstüne at GOOGLEDE iNDR
2 sonra (ggstup.exe)(ggstup.rar)indir pc yükle GOOGLEDE iNDR

Şimdi yazılım indirelim ve yükleyelim

1 ( W810_R4EA031_FS_EUROPE_2_RED49.fbn) indir masa üstüne GOOGLEDE iNDR

2 (W810_R4EA031_MAIN_CHINA_HN_RED49.mbn) indir masa üstüne GOOGLEDE iNDR

3 tpa.zip indir masa üstüne

heyer hepsini bi arada indirecem diyorsn

1 (4EA031_CUSTOM_GENERIC.rar) googlede ara indir

yükleme aşaması

Setoll Program Açıyoruz

1.pone tyb Model w810i Seçiyoruz
2. yükarda Verdigim W810_R4DB005_MAIN_GENERIC_HN_CID49.mbn Add yazan yere Tıklayıp Seçiyoruz

3. Add Yazan yere Yine Tıklyoruz Verdim W810_R4DB005_FS_C_ASIA_RED49.fbn Dosyas Seçiyoruz

4. Verdim (Tpa.zip) GOOGLEDE iNDR dosyasa Misc Files Bölümüne seçiyoruz

5 Her şey anlatıgım gibi ise Flash yazan tıklayıp telefonu kapalı şekilde C Tuşuna basarak Usb kablosuna baglıyoruz Program telefonu tanıyana kadar bırakıyoruz Sonra (Ready )aktif olunca sagtarfta bu uyar Görünce telefonu Usb kablosundan Söküp bataryayı Çıkrıp Takacagız ve ready butonuna tklayıp telefonu yine kapalı şekilde C tuşuna basaılı tutarak Usb kablosuna baglayacagız program teli tekrar tanınıca c tuşu bırakıyoruz Ve setoll Sol penceresinde eleapsed Second yaz Görene kadar Usb kablosuna Dokunmayacaksınız

yazılım işlemi tam 10 ile 15 dakadır unutma eleapsed Second yazısın Görene kadar Usb kablosuna Dokunmayacaksınız yanışlıkla sökersen usbyi yazılım tekrar başa almanız lazım bida hata yaparsan telfon servise göndermek zorunda kalırsınız cünkü neden servilik olur dersen eromu ölür yazılım yarıda kabloyu sökmedikce 1000 seferde yazılım atsanız bişe olmaz

DiKAT YAZILIM BiTiNCE TELEFON OTOMOTiK ACILI PIN SORUNCA USEBEden SÖK işLEM TAMAM

Direk indir link

topse.ru/forum/local_links.php?catid=239

Maxcep site yöneticisine siteye aykırı konu olmuşa konuyu kaldırabilirsiniz

ahmet duran

ahmet duran

Üye
ok abi sağol teşekkürler baya yardımcı oldun sağol.tel hayata döndü güncelleme yapacam

gingobil_109

Üye
işe yaradımi yaradıysa bende yapacam

ouzqan

ouzqan

Üye
Ise yarar hocam merak etmeyin ama sorunada bağlı biraz

aykutkartal

Üye
ARKADAŞLAR benim tel ŞEBEKE ERİŞELEMİYOR HATASI çıkıyor konuyla ilgili yardımlarınızı rica ederim Uptade yapsam işe yararmı acaba

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
şebeke cekmeme sebei mucik bölümüne (costim.zıp) diye biklasôr tele atman lazım

makine38

Üye
abi benim telefonumda şebeke çekmiyor bazen ve telefonda kasmalar oluyor bide gecen 4gb lık hafıza kartı aldm takıp cıkarınca attıgım hersey sıfırlanıyor bunu yuklersem duzelir mi şimdiden teşekküler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt