W810i problemi olan var_mı?

• 18 Kasım 2010
  • 1384 Okunma
  • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. w810i ile ilgili istediğiniz yada aradığınız bilgi yada dosyalar varsa msj bırakın. elimden geldiği kadar yardımcı olmya calısırım...

Yazan: taner79tr
    egribucak bunu beğendi.
  2. kardes bnm telefonun ekranı bırden gıttı telefoncular flash at duzelır dedı ama nerden bulcam bn bu flashı yardımcı olursan sewınırım sımdıden tesekkurler...

3. slm bana w810i nin program,tema,oyun,müzik vetüm içerikleri lazım nerden bula bilirim acaba yardımcı olursanız sevinirim tşklr.

4. mrbla. konu canlı mı bilmiyorum ama benim problemim şu: eski telefonlarda bile olan sohbet özelliği (mesajlar kısmında olurdu hep) var mı yok mu varsa nerde ve nasıl kullanacam ?

5. kardes benım w81o'da yon tusları calısmıyo sırf bu yuzden tel.den sogudum. :hmmm tel.i kac kere parcaladım bılmıyorum hıc boyle bı sorun yoktu en son yere dustu cekmemeye basladı ve bana oyle gelıyo kı tus takımının uzerınde ufak sarı reklı parcalar war onun bırı de dustu herhalde. Tel cekmemeye basladı sımdı de :off:

6. slm bnim tel hafıza kartını okumuyor yardımcı olabilirsen sevinirm :hmmm:evet:

7. var,

kamera tuşum çalışmıyor artık ne yapabilirim? ayrıca resimler folderında kamera kısmına da erişilmiyor..sanırım yanlışlıkla sildim esas dosyayı

8. seus tan güncelle telefonu:oke:

9. :) teşekkürler....ama seus bir nedir? SE user support?...

10. sony ericsson güncelleme servise , burdan yazılım atarak telefonunuzu ilk aldıgıız günkü yazılımına döndürür ve yazılımsal sorunlar varsa onları ortadan kaldırır

----------Eklendi @ 13:50:52 ---------- Yazıldı @ 13:49:50 ----------

sony ericsson uptade service

11. racır det end tenks e lat

12. telefonun board ı bozuk yardımcı olabilcen mi :D

13. on kapagi acmak icin nasil bi alet edevat gerekli (tornavida vb. denedim olmuyo)

----------Eklendi @ 19:56:35 ---------- Yazıldı @ 19:56:04 ----------

kapak degistircem de

14. arkadaşlar teli baglıyorum ama baglı tel yok diyor se camarıon mu nedir pc suite yerine o clsyo? Ama usb ıle gryorum tele pc suıte güncelleme gerek dıo ama bende hem pc suite hemde tel son yazılımlı

15. selam kardeş ben de soni erik son kulanıyorum aynı sorunu bende yaşadım bir telefon pırog ramcıya gitsen fılaş atsalar düzelir ok

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 15:38