W810i problemi olan var_mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
taner79tr

taner79tr

Üye
    Konu Sahibi
W810i problemi olan var_mı?
w810i ile ilgili istediğiniz yada aradığınız bilgi yada dosyalar varsa msj bırakın. elimden geldiği kadar yardımcı olmya calısırım...

• Beğen
Tepkiler: egribucak

gkhnyldrm1903

Üye
kardes bnm telefonun ekranı bırden gıttı telefoncular flash at duzelır dedı ama nerden bulcam bn bu flashı yardımcı olursan sewınırım sımdıden tesekkurler...

taner79tr

taner79tr

Üye
    Konu Sahibi

al sana flash menu kardes

mondi63

Üye
slm bana w810i nin program,tema,oyun,müzik vetüm içerikleri lazım nerden bula bilirim acaba yardımcı olursanız sevinirim tşklr.

berber ali

Üye
mrbla. konu canlı mı bilmiyorum ama benim problemim şu: eski telefonlarda bile olan sohbet özelliği (mesajlar kısmında olurdu hep) var mı yok mu varsa nerde ve nasıl kullanacam ?

The_WoRm

The_WoRm

Üye
kardes benım w81o'da yon tusları calısmıyo sırf bu yuzden tel.den sogudum. :hmmm tel.i kac kere parcaladım bılmıyorum hıc boyle bı sorun yoktu en son yere dustu cekmemeye basladı ve bana oyle gelıyo kı tus takımının uzerınde ufak sarı reklı parcalar war onun bırı de dustu herhalde. Tel cekmemeye basladı sımdı de :off:

hasan_fener

Üye
slm bnim tel hafıza kartını okumuyor yardımcı olabilirsen sevinirm :hmmm:evet:

Big K

Üye
var,

kamera tuşum çalışmıyor artık ne yapabilirim? ayrıca resimler folderında kamera kısmına da erişilmiyor..sanırım yanlışlıkla sildim esas dosyayı

hoss

hoss

Üye
var,

kamera tuşum çalışmıyor artık ne yapabilirim? ayrıca resimler folderında kamera kısmına da erişilmiyor..sanırım yanlışlıkla sildim esas dosyayı
seus tan güncelle telefonu:oke:

hoss

hoss

Üye
sony ericsson güncelleme servise , burdan yazılım atarak telefonunuzu ilk aldıgıız günkü yazılımına döndürür ve yazılımsal sorunlar varsa onları ortadan kaldırır

----------Eklendi @ 13:50:52 ---------- Yazıldı @ 13:49:50 ----------

:) teşekkürler....ama seus bir nedir? SE user support?...
sony ericsson uptade service

Big K

Üye
racır det end tenks e lat

PPuNKK

Üye
telefonun board ı bozuk yardımcı olabilcen mi :D

kinng

kinng

Üye
on kapagi acmak icin nasil bi alet edevat gerekli (tornavida vb. denedim olmuyo)

----------Eklendi @ 19:56:35 ---------- Yazıldı @ 19:56:04 ----------

kapak degistircem de

ragib111995

Üye
arkadaşlar teli baglıyorum ama baglı tel yok diyor se camarıon mu nedir pc suite yerine o clsyo? Ama usb ıle gryorum tele pc suıte güncelleme gerek dıo ama bende hem pc suite hemde tel son yazılımlı

deli_martı63

Üye
selam kardeş ben de soni erik son kulanıyorum aynı sorunu bende yaşadım bir telefon pırog ramcıya gitsen fılaş atsalar düzelir ok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt