W810i Msn Messenger

Sponsorlu Bağlantılar

efeeee

efeeee

Üye
    Konu Sahibi
W810i Msn Messenger
Arkadaslar W810i de msn e girilebiliyormu...Bilgi verirseniz sevinirim...Şimdiden Tesekkürler...

• Beğen
Tepkiler: mcoli, ahmet yapar ve ReD-WaTeR

ewr

ewr

Üye
arkadaşım sony ericssonun tek bi modelinden msn'ye girilebiliyor. Z serisinden ama hatırlamıyorum hangisiydi...

berother

Üye
Benim arkadaşım w810i den msne girebiliyor giriş var dostum ama nasıl bende bilmiyorum bnm telefonda bu model ama arıyorum işte eğer bulursam buraya yazarım :)

hpokondriyak

Üye
ok mudur bulursan ii olur ve yazarsan super olur senındırık oluurum yanı cepten mns lazım !!

ERHAN58

ERHAN58

Üye
sa kardeşim w810 i den msne girilebiliyor programın adı mig33 kolay gelsin

chiko1979

Üye
merhaba arkadaşlar en yeni oyunlari nerden bulabilirim telefonumun markası w700i ?? yardımlarınızı bekliyorum..

Tzyyyy

Tzyyyy

Üye
önce wap.mig33.com a girin oradan start mig33 download a tıklayn weya ona benzer bsi war tıklayn ardından account alın(Not;numaranzi yazarken basına+9 koyun)sonra dewam edın indırin wapdaki ışiniz bu kadar ardından programı acın tcp yi secın(hata werırse http yi secin) sonra msn i secin ardndan usernameyı yazn sifrenzi yazn ardndan 3secenek cıkacak oradan resend codeyi secn sonra gene basna +09 koyarak numaranzi yazin ok deyn karsnza chat rooms email falan cıkacak ordan menu->other ım-> msn-> add/edit oraya msn we sifrenizi yazın ok deyin sing in dyn tamamdır bu kadar artk bu islemleri dier acmanzda gormeyeceksıniz NOT:MSN ADRESİNI GORMEK İCIN MENU WIEW DETAİLS ORADA GOREBİLIRSİNİZ Sorununz weya problemıniz olursa özel msj atsn iyi forumlar yazim yanlıslari icın k.bakmayn telefondan yazdımda :)

--------------- Ekleme ---------------

NOT BU INDIRME ISLEMINI PC NIZDENDE AYNI ADRESİ YAZARAK YAPABILIRSINİZ INDIRDİGNZ Jar dosyasnı tel.e atn

anakonda27

Üye
evt msn için en ideal proğram mig33

wert123456

Üye
veya wap.ceptemsn.com a girdiin zaman ordan indirirsin 15 kntmü ne ama sonrası baya güsel yane bn baya kalabiliorum bnde de w810i var süper msn vala ceptemsn oluyor ;)

turking_20

Üye
w810i icn ceptemsn.com war bn kullanıodum ama fabrıka ayarlarına donunce msn ayarları sılındı ck gusel we ekonomık bı msn fakat msnı tel.den ınternete baglanıp ındırıyorsunuz sonra msnın ayarlarını kendın yapıosun ayarları yapmadan gırersen hep baglantı hatası werıyor ayarlar ceptemsn sıtesınde war arastrın bı bakın;)

ayhan2

Üye
bu programı nerden bulabiliriz. mig 33 demişinya. waptan degilde internetten falan indiremezmiyiz.

Ayyüce

Üye
teşekkürrrrrrrr

eyypshmc

eyypshmc

Üye
en basit yolu mig33 çok güzel...kendi odaları da var

yavz_u

Üye
önce wap.mig33.com a girin oradan start mig33 download a tıklayn weya ona benzer bsi war tıklayn ardından account alın(Not;numaranzi yazarken basına+9 koyun)sonra dewam edın indırin wapdaki ışiniz bu kadar ardından programı acın tcp yi secın(hata werırse http yi secin) sonra msn i secin ardndan usernameyı yazn sifrenzi yazn ardndan 3secenek cıkacak oradan resend codeyi secn sonra gene basna +09 koyarak numaranzi yazin ok deyn karsnza chat rooms email falan cıkacak ordan menu->other ım-> msn-> add/edit oraya msn we sifrenizi yazın ok deyin sing in dyn tamamdır bu kadar artk bu islemleri dier acmanzda gormeyeceksıniz NOT:MSN ADRESİNI GORMEK İCIN MENU WIEW DETAİLS ORADA GOREBİLIRSİNİZ Sorununz weya problemıniz olursa özel msj atsn iyi forumlar yazim yanlıslari icın k.bakmayn telefondan yazdımda :)

--------------- Ekleme ---------------

NOT BU INDIRME ISLEMINI PC NIZDENDE AYNI ADRESİ YAZARAK YAPABILIRSINİZ INDIRDİGNZ Jar dosyasnı tel.e atn

kardes yapdıum bunu tcp de ve http de hata verıyor manuel de aynı sekılde telefonun ayarları duzgun [email protected] ekleyıp yardımcı olursan sevınırım

crusher33

Üye
onları bosverin en guzeli kanka msn die bir program 2 saat giriyorm 1 kntr gidyr daha fazla grmei dha dnemdm

ufulish

ufulish

Üye
benm w810i ye bi msn prog.yükledm ama msn e girmesi uzun sürüo vede kişinin üzerine tıklayıncı bayağ bi bekletio heemen giremio yazışmaya...:S

nikolos_0811

Üye
ben de w810i var kanka msn den girebiliyorum hemde hiç bir üçret verdeden her yerde msn ye girebiliyorum

king-esmer

Üye
bende senin gibi msn ye giremiyodum ama ebuddy indirdim kurdum üyelik vardı onu hallettim sonrada girdim ve çok güzel kullanışlı

tahacalik

tahacalik

Üye
eğer operatçrün vodafone ise bana ulaş bedava girceksin ve süresiz !!!

deathless60400

Üye
sonny ericsson w810i kullanıyorum ve sorunsuz internete baglanıyorum tek yapman gereken eBuddy mesenger kurman pc den indirip kurarsan senin için daha iyi olur tabi gprs ayarlarının yapılmı olması gerekiyor ...

Üst Alt