vShare-[vShare Uygulama İndirme Sorunu Çözümü]

Sponsorlu Bağlantılar

CDsmile

Üye
    Konu Sahibi
vShare-[vShare Uygulama İndirme Sorunu Çözümü]
Öncelikle uygulumadan biraz bahsedelim;
Uygulama başta iPhone ve iPad gibi iOS tabanlı cihazlara çıkarılmıştır fakat şuan hem Android hemde iOS için hizmet vermektedir.Uygulama Apple Store ve Google Play Store da ki uygulamaları ücretsiz indirmeye yarayan çok yönlü bir uygulamadır.vShare Apple Store veya Google Play Store da bulunmamakta..
İndirme Linkleri
iOS Cihazlar İçin :
Android Cihazlar İçin :
(iOS cihazlara bilgisayarınız üzerinden değil Mobil cihazdan indirmeniz daha kolay olacaktır)
Uygulamayı indirip kurduktan sonra açtığınızda oldukça fazla sayıda uygulama göreceksiniz burdan ücretli ücretsiz hepsini indirebilirsiniz
vShare İndirme Sorunun Çözümü;
vShare indirme sorunun sadece iOS da mevcut olduğunu biliyorum yanlışım varsa düzeltiniz.Ben çözümün sadece iOS cihazlar için olanını anlatacağım çözümümz basamak basamak şöyle ;
-İlk olarak cihazınızın ana menüsünden Ayarlar > Wifi > DNS kısmını 8.8.8.8 olarak değiştirin.
-Ardından cihazınızın ana menüsünden Ayarlar > Genel > Tarih ve Saat sekmesine gelerek tarih kısmını 01 Eylül 2014 ve saati de 12:12 yaparak değiştirin.
- Daha sonra Vshare uygulamasına girerek sorunsuzca uygulamalarınızı indirebilirsiniz.

UMARIM SORUNUN ÇÖZÜMÜ DOĞRULTUSUNDA BAŞARILI OLMUŞUMDUR

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
İndirilmiş bir uygulamayı kurarken yeniden dene hatası geliyor. Tarihi değiştirirsek bu soruna da faydası oluyor mu? Bir de kurulum tamamlandıktan sonra tarihi eski haline getirirsek sıkıntı çıkar mı? Telefonda jb yok.

Denedim. Hata vermiyor bu kez; lakin yine de uygulama kurulduğu halde menüye gelmiyor.

Son düzenleme:
yasin213

yasin213

Üye
İndirilmiş bir uygulamayı kurarken yeniden dene hatası geliyor. Tarihi değiştirirsek bu soruna da faydası oluyor mu? Bir de kurulum tamamlandıktan sonra tarihi eski haline getirirsek sıkıntı çıkar mı? Telefonda jb yok.

Denedim. Hata vermiyor bu kez; lakin yine de uygulama kurulduğu halde menüye gelmiyor.
Mobilden olmuyorsa bilgisayardan yüklemeyi dene. Bir de AppStore'dan bir şeyler indirmeyi dene. Aynı hata varsa bağlandığın WiFi'yi unut de, sonra tekrar şifreyi yazarak bağlan.
Edit: Telefonu jailbreak'li kullanıp bu hatayı alanlar sorunu AppSycn tweakini yükleyerek çözebilirler.

Son düzenleme:
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Bazı uygulamaları kuruyor ama bazılarını kurmuyor. Örneğin Clone Camera Pro'yu kurmuştu; fakat Townsmen Premium'u kurmamıştı. Jb de yok.

06Nurettin

Üye
bendede uygulamayı indiriyor yükle uyarısı geliyor yükle diyorum ama bir türlü yüklemiyor kesiliyor..kaç tane yaptıysan hepsinde aynı durum..

• Beğen
Tepkiler: romedon
romedon

romedon

Üye
bendede indirmiyor

Musty-Tech

Musty-Tech

Üye
İndirmiyor. Valla 9.99$ falan dior

İphone  İle Gönderildi

Üst Alt