VPN master Free VPN Proxy - Secure Pravicy

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
    Konu Sahibi
VPN Master ile yasaklı tüm sitelere erişim sağlayabilirsiniz.Vpn Master tahmin edebileceğiniz gibi sabit ip adresinizi gizli tutar ve internet ortamında sizi dış tehditlerden korur.Diğer VPN Proxy uygulamalarına göre çok daha verimli çalışan VPN Master üstelik ücretsizdir.Boyutu da oldukça küçük [emoji846]
Geliştirici: All Connected Co.Ltd.
Sürüm: 1.8.1 (Build 24)
Boyut: 8.3 mb
iOS 8.0 veya üst sürümlerini gerektirir.
Aşağıdaki linkten temin edebilirsiniz, İyi forumlar.

#
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt