Free VPN Proxy & Secure VPN Unblock - Proxy Master v1.3.9 [Premium]

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Free VPN Proxy & Secure VPN Unblock - Proxy Master, Android Cİhazlar için yayınlanan VPN Uygulamasıdır. Android 5.0 ve üzeri gerektirir. Premium Sürümdür.

What's New:
Minor bug fixed.

Mod Extra :
◉ Premium features activated
◉ All premium servers working
◉ Architecture : ARM7+ARM64
◉ Removed useless drawer items
◉ Removed unnecessary files
◉ Removed all debug codes
◉ Removed rate dialogue
◉ Language only English
◉ Reduced full apk size
◉ Optimized & zip-aligned


★ Modded by @ANiK555
★ Released by @AMRTSOFFICIAL

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Anitrif, Mesut Aktaş ve bveo1990
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt