VPN Free - Betternet Hotspot VPN & Private Browser v5.6.1 [Premium]


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Best Free VPN, Android cihazlar için yayınlanan alternatif VPN uygulamasıdır. Android 4.1 ve üzeri gerektirir.

What's New:
We’re always working to improve Betternet with bug fixes and optimizations. Whenever we add awesome new features, we’ll let you know!

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: temmuz, arslanyurek, Mehmet6302 ve 2 diğerleri

bveo1990

Üye
Teşekkürler
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt