VoiceSearch Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
VoiceSearch Sorunu
Öncelikle Selamlar!
Arkadaşlar telefonum rootlu ve SystemAppRemover yardımı ile Google'nin olan VoiceSearch'ı sildim. Şimdi Asistan B adlı programı kullanmak istiyorum fakat Google Search yüklü olmalıdır diyor. Yükle seçeneğine basdım Google Play den çıktı indirdim. Hala aynı şeyi diyor. Bende Google Search'ı açtım mikrofon simgesine tıkladım yine Google Play sayfası çıktı bu seferde "pname:com.google.android.voicesearch" için sonuç bulunamadı yazısı çıktı. Yardımlarınızı bekliyorum.
Şimdiden Teşekkürler!

serif55

serif55

Üye
Telefonunuzun marka modeli nedir yazabilirmisiniz?

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy mini 2

serif55

serif55

Üye

Bu linkte cihazınız için orjinal voice search apk sı var hocam Root Explorer araclığıyla cihazın sistem bölümüne erişin bu apk yı System/App dizinine atın telefonu resetleyin

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Yardim icin cok tesekkur ederim. Root Explorer ile ilgili olan bolumu ayrintili bir sekilde anlatirmisiniz? Ben hic anlamiyorumda.

serif55

serif55

Üye
bu linkten uygulamayı indirin, verdiğim apk yı hafıza kartınıza atın sonra uygulamayı açıp bu apk yı nereye attıysanız ordan taşı yaparak kesin, hafıza kartı dizininden cihazın kendi dizinine geçin orada System/App bu bölüme gelin ve yapıştırın apk yı sonra cihazı yeniden başlatın hocam en açıklayıcı yöntemi bu

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Neyse tamam cozdum olayi yardim icin tesekkurler.

Üst Alt