Vodafone'u Eleştiriyorum Çünkü; Görüşlerinizi Paylaşın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
paradox1026

paradox1026

Üye
    Konu Sahibi

sarıoklar

Üye
eleştirme güzel ama
bazıları eleştiri yerine hakaret ediyor

Carizmatik_

Carizmatik_

Üye
Eleştiriyorum çünkü wap tarifesi çok karışık!!!!

looney

looney

Üye
eleştiriyorum çünkü; turkcell kadar bedava kontur vermiyor :D

canturgay

canturgay

Üye
çünkü iphone 3G yi diğer ülkelerle aynı anda Türkiye ye getirmedi :@

AHMET2525

AHMET2525

Üye
eleştiriyorum çünkü şu vodafone live denen güya bedava olan zımbırtı 3mbden sonra krediniz bitmiştir dedi

D@mat

D@mat

Üye
:aman2:

Carizmatik_

Carizmatik_

Üye
Eleştiriyorum Çünkü Bugün Birtürlü Arama Yapamadım Hatlar Çok Yoğunmuş :@:@

Seda Relampago

Üye
Eleştiriyorum çünkü, pek olmasada bazı zamanlar telefonda görüşürken aniden görüşme kesiliyor. Şebekenin yetersizliğinden olsa gerek.
ve yine eleştiriyorum çünkü; çok nadiren durduk yere (telefonu 3-4 gün cebimde taşıyıpta enlemediğim oluyor, evde kullanacak kimsede yok) kontörlerim gidiyor 2şer3er... Aslında bu durum artık pek karşıma çıkmıyor denebilir fakat hattı ilk aldığım zamanlar kontörlerim durduk yere bayağ bi azalıyordu (9-10 knt felan)

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
çünkü iphone 3G yi diğer ülkelerle aynı anda Türkiye ye getirmedi :@

vodafone numara taşınabilir serbestliği olmadan Türkiye ye ne İphone nede 3G teknolejisini getirir.İphonu zaten 3G olmadan malını Türkiye pazarına sokmayacağını belirtti.Devletin Vodafone verdiği sözler olan numara taşınması,vergilerin azaltılması(ki umarım vergiler azalır:oke:) ve şebekelerin düzenli çekmesi için kendilerine baz istasyonu kurulumunda yardımcı olması konuları olduktan sonra bence esas rekabet Vodafone tarafından başlatılacaktır.

pandora_0001

Üye
yaw şu cepmaster'a deli oluyorum.kontör yüklüyorum.akşama kadar çeke çeke kontörümü bitiriyorlar.ahirette hakkımı helal etmeyecem vodafone'a... abone olmuyorum diyorum,abone değilim diyorum.tamam diyorlar iptal ettik (neye aboneysem artık:@) yüklüyorum yine düşüyor. mahkemeye verecem şu telsimi ayyyyyyy işte vodafone'u.... soyguncu bunlar yawwwww....:megafon:

--------------- Ekleme ---------------

yok yere milletin kontörlerini düşürüyorsunuz.... öğrencinin, öksüzün, yetimin, hastanın, fakirin... kontör parasını zar zor bulan insanlar varrr.... yazık size.... boğazınızda kalsın inşallah.... hakkımız haram olsun.... ağzınızdan burnunuzdan gelsin yedikleriniz...:bann::megafon:
vodafone'a hayır !!!

--------------- Ekleme ---------------

yaw bir tarife değiştirem dedim 60 dakikası 4 kontörmüş diye.çocuğum uzakta.uzun uzun konuşurum diye.hay geçmez olaydım.ne dört kontörü yawww 8 kontör düşüyor 2 dakika konuşsan bile.... vodafone'u kınıyorum....:vur:gun1::bangin::bottom::pokey::destere::zzz::ohannes:

schumici

schumici

Üye
eleştiriyorum çünkü öğrencide dakika sınırı koyuyo ve mesaj vermiyo doğru düzgün

kaan2222

kaan2222

Üye
eleştiriyorum çünkü wap ı çok yavaş görüntülü konuşma yok:@

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
eleştiriyorum çünkü wap ı çok yavaş görüntülü konuşma yok:@

:) vodafonede akrabam felan yok yani nie savunuyon dersen die yazdım... vodafone şu an Türkiyede en hızlı GPRS servisine sahip operatör buna yavaş diyorsan sakınha başka hat alayım deme bin pişman olursun...

emre3017

emre3017

Üye
Hangi gsm süperki ?

Devamlı sivrisinekten beter sülük gibi kan emiyorlar.

05memos

Üye
Ya benim hattım kayıp ta çok önem li bi msj gelecekti acaba msj baka biliyor muyum

Mayk29

Mayk29

Üye
Liveden kazik yedim 370 kontor borcum oldu hattım iptal oldu olacak kontor yüklemediğim icin
magdur edildim resmen....

sekoda9

Üye
bu vodafone live hizmeti atıyor insana kazık,0 kontorum varkan girdim 30 dk sonra mesaj geldi vodafone 40 kontor borclusunuz diye ,madem kontor gidecek 0 kontor varken gelse ya mesaj,vodafone yapıyor bunu.....

drertu

Üye
307825337476 02243

safakk

safakk

Üye
avea da aynı tüm aile tarifesi diyor tüm kamu çalışanları ile bilmem ne kadar dakika beleş diyor ayda şukadara diyor sonra araştırıyorsun ki sadece tüm aile tarifesinde olan kamu çalışanları ile o kadar dakika bedava imiş dedim allahınızdan bulun :@
ama hakkını da yememek lazım adamlar her ay 100 kontör yüklememe 100 kontör hediye ediyor hemde sms kampanyamda devam ediyor ama tabi bu işinde acısını çıkarırlar yakında :pro:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt