vodafoneden faturalı hatlar için kampanya :):)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
imece iletişim

imece iletişim

Üye
    Konu Sahibi
Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası


Hediye dakikalar bir 'Otomatik Ödeme Talimatı' kadar uzakta!
Otomatik Ödeme Talimatı ver, 3 ay boyunca hediye dakikalardan faydalan! 31 Temmuz – 29 Eylül 2008 tarihleri arasında otomatik ödeme talimatı veren faturalı hat abonelerimize hediye dakikalar Vodafone'dan.Kampanya Koşulları  • Kampanyadan faydalanmak için banka hesabından veya kredi kartından otomatik ödeme talimatı verilmesi ve faturaların bu talimatla ödenmiş olması gerekmektedir.
  • Kampanyada ücretsiz hediye edilen dakikalar sadece şebeke içi kullanım içindir.
  • Bu 3 ay boyunca fatura ödemeleri otomatik ödeme talimatı ile gerçekleşmezse, aboneler ücretsiz dakika haklarını kaybedeceklerdir.
  • Kampanyadan sadece daha önce otomatik ödeme talimatı vermemiş ve tanıtım mesajı gönderilmiş faturalı hat abonelerimiz faydalanacaktır.
  • Detaylı bilgi için lütfen 440542'yi arayınız. :@
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt