Faturasız Vodafone'da Perşembe gününe özel 2 GB bedava internet paketi

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Vodafone'da Perşembe gününe özel 2 GB bedava internet paketi
Vodafone kullanıcıları için hazırlanan bu Perşembe Fırsatı paketiyle herşey oldukça kolay. Vodafone Perşembe Özel 2 GB interent bedava paketi ile Perşembe günü yüklediği TL'nin 100 katı internet paketi sizlere 1 Günlük hediye ediliyor. örneğin 20 TL'lik bir yükleme yaptığınızda 2000 MB internet paketi sizleri bekliyor.

Vodafone Faturasız Özel 2 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

• Bir defada yapacağınız TL yükleme işleminde, yükleme miktarının 100 ile çarpımı kadar olacak şekilde MB internet 1 gün geçerli olarak faturasız hat kullanıcılarına hediye! Örneğin: Perşembe günü 20 TL yükleyip 2000 MB yani bu da demek oluyor ki 2 GB interneti 1 gün boyunca ek bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.
  • Yükleme işleminin Perşembe günü yapılması gerekmektedir.
  • İlgili veri kullanma ve işleme izni veren müşteriler bu kampanyadan yararlanabilecek.
  • Kara Gri Listede yer alan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.
  • Hediye internet abone ilgili koşulları sağladıktan sonra en geç 48 saat içerisinde hattına tanımlanır.
  • Müşteriler kalan kullanım miktarını OZET yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek sorgulayabilir.
  • Kazanılan promosyonlar Özel Servis ve Türk Telekom Özel Servis aramalarında kullanılamaz.
  • Faturasız hatlara özeldir.
Kampanya yurt içi tabanlı olduğu için farklı ülkelerde kullanılamaz. Kampanya detayları hakkında belirtilen bilgiler yukarıdaki gibidir. Daha fazla bilgi için resmi sayfadan Kampanyalar kategorisine göz gezdirebilirsiniz.

yakup6203

yakup6203

Üye
Ben geçen perşembe yükledim bişey gelmedi
Adıma sadece bi faturasız hat var
Her ayda düzenli olarak tl yüklemesi de yapıyorum
Bence o kişiye özeldir
Genede tşk

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115

Üst Alt