Vodafone Yeni Net Paketleri mi Geliyor??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Vodafone Yeni Net Paketleri mi Geliyor??
Arkadaşlar bugün vodafone bayisinde çalışan arkadaşım ile sohbet ederken arada konu abone alımına kapanan cepnete de geldi. Ben de milletin artık internet paketi alamadığını ve böyle devam ederse millet artık hiç internet paketi alamaz hatta numara taşıma ile kaçar sizden deyince o da bana biz de vodafone da bunun farkında ve yeni fiyatlı paketler üzerinde çalışıyor büyük ihtimal şubat sonu mart başı bunu açıklayacaktır dedi.
Bekleyelim ve görelim arkadaşlar eğer bilgi kesin doğru ise inşallah yeni paketler yakında açıklanınca bizi tatmin eder birşey olur da biz de artık biraz rahat nete gireriz..

aylıktan vazgeçtim şu haftalığı 3 liraya çekseler süper olur

arkadaşına helal olsun çoğu bayi çalışanlarının hiçbir bilgisi yok tl yükleme ve nokia satmaktan başka bişey bildikleri yok

Sınırsız cepnet geri gelsin zaten laptopta kullanan ler yüzünden gitti

Konu Sahibi
arkadaşına helal olsun çoğu bayi çalışanlarının hiçbir bilgisi yok tl yükleme ve nokia satmaktan başka bişey bildikleri yok

Aslında tüm bayi çalışanlarının öyle olması lazım. Yani arkadaşımın yaptığı bir marifet değil diğerlerinin yaptığı bir ayıp aslında.

fayzteck

Üye
Cepnet üyelik alımı bitmedi.sadece sms yoluyla alamıyorsunuz o kadar.

ya ben adamlara handler proxy den bahsediyorum yasalmı diye adam banada öğretsene diyor BELEŞSE İYİ DİYO

yenı paketlerdede hız boyle berbat olursa. hıcbır ıse yaramaz ..

Haydar

Emekli Yönetici
Inşallah yeni paketler daha uygun olurlar.

Haydar

Emekli Yönetici
tehlikeli iş handler

Ben handler kullandığıma bin pişman oldum.Ama iyiydi öyle beleş internet

----------Eklendi @ 10:24:50 ---------- Yazıldı @ 10:23:36 ----------

ya ben adamlara handler proxy den bahsediyorum yasalmı diye adam banada öğretsene diyor BELEŞSE İYİ DİYO

Bizim belle olayına dönmüş bu.Belle ne zaman gelecek diye soruyoruz adamlara.Onlar bize belle ne diyorlar

phasan

Üye
gelsin artık yenı net paketlerı sınırsız gelsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...