Faturasız / Faturalı Vodafone Ramazan 1 gb kampanyası


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell türktelekom Ramazan'a özel kampanyalarını sizlere duyurmuştuk Vodafone da Ramazan'a özel kampanya duyurdu 30 gün geçerli 1 gb tüm abonelere ücretsiz Paketler sadece Vodafone Yanımda ve vodafone.com.tr üzerinden alınabilir İletişim izni ve veri işleme izni vermiş aboneler faydalanabilir. Bu izinlere sahip olmayıp paketten faydalanmak isteyen abonelerin iletişim izni ve veri işleme izni paket alımı esnasında otomatik olarak açılacaktır.
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: cCLASs, TheNightMare. ve Mesut Aktaş
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
:tşk:
 
Da®kness

Da®kness

Üye
Benim için Yanımda uygulamasında bulmak zor oldu. Benim gibi zorluk yaşayanlar içinEk paket al kısmına giriyoruzİnternet kutucuğuna giriyoruzSayfayı kaydırın. Aşağıda en alt sıralarda yer alıyor. Bulunması zor olsun diyemi bilmem. Resmen saklanmış. :ehe
Ben aldığım için gri renkli görünüyor

 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: yeumyang
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt