Vodafone paket saçmalıgı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Herkesin şartları aynı olmuyor kimi ucuz paket kullanıyor kimi pahalı
Ben kendi şahsi fikirlerimi belirttim. Vodefone bu ülkenin en kötü ve de en rezil mobil operatörüdür. Turkcell pahalı olmasına karşın en iyi hizmeti sunuyor.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben zamanında turk telekom da 10 gb 1000 dk ve 1000 sms 30 tl kullandım
Geçmiş zaman. Bende eskiden daha ucuza iyi paketler kullandım. Şu anda diğer operatorlerde benim kullandığım paket yok.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Suan vodafone de benim kullandığım paket 7gb +3 gb daha geliyor 750 dk 250 sm 27 tl
Ama hem çekim kalitesi hem de operator dandik. Ayrıca Turkcell sürekli bana hediye İnternet veriyor.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Belki orda çekim sıkıntılıdır bilmem ama ankarada 4.5g den aşağı düştüğünü görmedim çekim
Kardeş heryerde kullandım. Şehir fark etmez. Vodefone rezalet bir operatör. Birşey oldugugnda müşteri hizmetlerinden de doğru düzgün yardım alamiyorsun. Turkcell i övmek için demiyorum ama adamlar vodefone nün çağrı merkezinden on kat daha iyi hizmet veriyorlar. En az beş sene kullandım vodefone ve şehir merkezinde dahi çekmediği zamanlar oluyordu.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş heryerde kullandım. Şehir fark etmez. Vodefone rezalet bir operatör. Birşey oldugugnda müşteri hizmetlerinden de doğru düzgün yardım alamiyorsun. Turkcell i övmek için demiyorum ama adamlar vodefone nün çağrı merkezinden on kat daha iyi hizmet veriyorlar. En az beş sene kullandım vodefone ve şehir merkezinde dahi çekmediği zamanlar oluyordu.
Ben vodafone kullanıyorum sıkıntı yok amaca su bi gerçek turk telekom olsun vodafone olsun Mh cok bilgisiz oldugu bi gercek turkcell kadar kaliteli Mh yok bu arada benim bulundugum yerde hangisi uygun ise cekim sıkıntı yapmıyorsa onu kullanırım cok ta Mh işim olmuyor

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Neyse bu kadar sohbet yeter. Fazla konu dışına çıktık iyi günler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt