Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direkt Operatöre Bağlanma

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Vodafone aboneleri müşteri hizmetlerini aradıklarında direk olarak nasıl bağlanır merak ediyorlar. Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon numarasını aradıktan sonra direk olarak operatöre nasıl bağlanılabilir merak ediliyor.

Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni Vodafone hattından 542'yi ve diğer hatlardan ise 444 0 542'yi arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu aramayı gerçekleştirdikten sonra Vodafone müşteri temsilcisine bağlanmak için Ana menüyü girdikten sonra sırasıyla 1 ve hemen bunun ardından ise 0’ı tuşlamanız gerekiyor.

Daha sonra siz Maxicep üyeleri ve ziyaretçileri böylelikle kolaylıkla müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Öğrendiğim İyi Oldu Çok Uyuz Servisi Var Zaten Hem TL Kesiyor Hemde Müşteri Hizmetlerine Bağlatmıyor :stres:
 
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Paylaşım için Teşekkürler...
 
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Bazılarına göre iyi, bazılarına göre kötü oldu..
 
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Vodafone Müşteri hizmetleri gerçekten de artık TL kesmiyor DK ile arayabiliyorsunuz...
 
İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Teşekkürler bilgi için, olurya lazım olur [emoji846]


#
 
interka

interka

Üye
dün aradım dakikadan kesti artık tl kesmiyor
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt