vodafone msn girebilen varmı????

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teo80

teo80

Üye
    Konu Sahibi
vodafone msn girebilen varmı????
arkadaşlar kortörlü hattım var,bundan önce çatır çatır mns giriyordum. artk giremiyorum.nokia6600 kullanıyorum, format attım ayarları müsteri hiz. arıyarak aldım hepsini mms olsun gprs olsun mvs olsun ama CEPTEN İNTERNETE GİRİYOR AMA MSN GİRMİYOR bütün msn programları nedendim olmuyor yardım edebilecek biri varmı yada başınıza bu tarz bişey geldimi

canturgay

canturgay

Üye
vodafone müşteri hizmetlerini aradım ben de ayarları mesaj yoluyla gönderdiler.olmazsa başka bi telefondan arayın ayarları operatörümüz elle yaptıracak dediler...bi de öyle dene...;)

teo80

teo80

Üye
    Konu Sahibi
onudu denedim ama tık yok hala 100kb 1kontör süper oluyor ama giremiyorum kafayı yiyiecem...hepsini denedim olmadı o şekilde yaptık ama yok

canturgay

canturgay

Üye
aynı problem ben de oldu ben.gerek görmedim uğraşmadımm...:)
o zaman halletmiş olsaydım yardım etmek isterdim şimdi:(
bilen birisi çıkar umarımmm

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
valla 6600 kullansaydım yardım ederdim ama 6230i de şu an için böle bi sorun yaşamadım mig33 denedinmi en garantisi o birde vodafone internet ayarları olmalı telefonunda wap değil ona dikkat et bir

dinc_bey97

Üye
bende vodafoneden giremedim

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
telefonunuzdan msn programını kaldırın tekrar kurun kurmadan öncede vodafone müşteri hizmetlerinden ayarlarınızı alın ben e 65 kullanıyorum hata verince programı kaldırıp tekrar kuruyorum tavsiye ederim

C01aY

C01aY

Üye
Kullandığınız msn programını değiştirin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt