Vodafone MobilTV 1ay UCRETSIZ

Sponsorlu Bağlantılar

quad4core

quad4core

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone MobilTV 1ay UCRETSIZ
Vodafone MobilTV ile TAM 28 haber,muzik,spor ve eglence kanali cebinizde! 1ay UCRETSIZ abonelik icin hemen TV yazip 3636'ya gonderin.

h716043

h716043

Üye
o mesaj banada geldi

punisher123

punisher123

Üye
Banada geldide zaten aylardır ilk 1 ay ücretsizdi?

h716043

h716043

Üye
ayda 5 tl

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Beyler bu mesaj bugün banada geldi ama kafam çok karışık daha öncede gelmişti 1 ay ücretsiz tv olayını onaylamaya kalktığımda telefonunuz uyumlu değildir diye hata almıştım kardeşim madem tel uyumlu değil niye onay mesajı gönderiyorsunuz bu arada tel nokia 5700 xm s60v3 os9.2 bi yardım edebilirmisiniz arkadaşlar

K1a2

Üye
Beyler bu mesaj bugün banada geldi ama kafam çok karışık daha öncede gelmişti 1 ay ücretsiz tv olayını onaylamaya kalktığımda telefonunuz uyumlu değildir diye hata almıştım kardeşim madem tel uyumlu değil niye onay mesajı gönderiyorsunuz bu arada tel nokia 5700 xm s60v3 os9.2 bi yardım edebilirmisiniz arkadaşlar
senin telefonun . Vodafone mobil tv uygulamasını desteklemiyor. Benim n73 de mobil uygulamayi desteklemiyor fakat tv izleye biliyoruz.. Real player sayesinde.. Vodafonun sitesine giriyorsun. Orda kanallar var seçiyorsun. Sonra real player açılıyor ve tvni sorunsuz izliyorsun bu kadar.... Ama ben şuan o mobil tv adresini hatırlamıyorum orası sana kalmış.

celibar

celibar

Üye
şimdi yapılacak işimi okul zamanı yapsa süper olurdu ama şimdi kocaman tv ve uydu alıcısı varken ufacık ekranda tv mi seyredilir. :ehe

• Beğen
Tepkiler: BrainFree
__xXx__

__xXx__

Üye
peki bu mobil tv uygulamasını nereden indireceğiz?

gazel14

gazel14

Üye
tşk

_CEPMASTER_

_CEPMASTER_

Üye
bende olmadı 5 tl istiyor yapan varmı bedava?

__xXx__

__xXx__

Üye
evet bende bedava da vodafonun aklına sokam ne video izleyebileceğim bi link gönderdi ne de mobiltv programı indirebileceğim bi link

mstf_l

mstf_l

Üye
evet bende bedava da vodafonun aklına sokam ne video izleyebileceğim bi link gönderdi ne de mobiltv programı indirebileceğim bi link
Vodafone live a gir mobil tv var ordan izle

phasan

phasan

Üye
ben hic begenmedım parayla almayın vodafone tv derım çok donuyor vodafone mobıl tv

BrainFree

BrainFree

Üye
Ben önceden de denmiştim E63 için mobiltv uygulaması koymamışlar E63 e olmyor bi bilen varsa alıntı yapabilirmi bana ???

phasan

phasan

Üye
ben vodafone mobil tv kullandım ama hiç memmun kalmadım görüntü berbat

ricirt

Üye
30saniyede bi donmasa guzel ama donup kaliyo bosuna abond olmayin liralarınız cepte kalsın

Sessiz.Gemi

Sessiz.Gemi

Üye
e63 de 3g var real player var, spb tv gibi programlar çalışıyor ama vodafone telefonunuz desteklenmiyor diyor napıcaz buna?

furkdada

Üye
telefonunu uyumlu olmayanlar telefonun kendi tarayıcısından live.vodafone.com sitesine giriş mobil tv bölümüne tıklayıp tüm kanalları switch şekilde otomatik bağlanıp izleyebilirsiniz

Bozkurt_28

Bozkurt_28

Üye
Turkcell de 5800 da wap sitesine bağlanıp izlenebiliyor vodafone da olabilir bi deneyin

Üst Alt