Vodafone Live ayarları gelmiyor :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
huysuzcocukk

huysuzcocukk

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Live ayarları gelmiyor :(
Arkadaşlar X6 telefonuma daha önce kullanabildiğim net v32'ye yükseltmemle gitti :(
Ayarlarda sadece vodafone gprs var ve pc üzerinden bu ayarla nete düşebiliyorum. Telefon ile birçok farklı yoldan live ayarı istediğim ama gelmedi.
Denediğim yollar;
- MyVodafone
- live yazıp 7048 gönderdim
-*3636# ile 5-1 kombinasyonuyla istediğim
-Başka hat takıp bu işlemleri tekrarladım
-Başka GSM hattı takıp yine WAP ayarları istediğim gene gelmedi.

Telefona reset attım. En son ki yazılımı tekrar kurdum ama banamısın demiyor :(
Hiçbir işlemim başarılı olmadı. Sizce daha nasıl bir yol izleyebilirim ?

fhı

Üye
Aynısı banada oldu Allah kurtarsın

gölgee_65

gölgee_65

Üye
[COLOR="Sea Green"]
O zaman tek bir çaren kaldı. O da Vodafone live ayarlarını telefon modeline göre internetten bulup ve manuel yapıp kaydetmek.
[/COLOR]

burhankoxp22

Üye
bari arkadasıma yardım edeyim teşekkür edersin heralde :) bak simdi vodafonun sitesine gir giriş yap sonra tel ve sifreni gir sonra orda telefon ayarları birşey olacak ordan istedigin ayarları seç gönder ücretsiz bu geliyo merak etme :) cünki o senin gönderdigin mesajlar yani vap yaz gönder felan onlar türkiye sunucusuna gönderiliyor ama sen siteden gönderirsen yurt dısından geliyo :) seninde işin görülmüş oluyo olmuyor felan demeyin olamaz sa burdan bu siteden bana mesaj gönderin daha ayrıntılı anlatırım yada ben gönderirirm ayarları

huysuzcocukk

huysuzcocukk

Üye
    Konu Sahibi
@burhankoxp22
hocam dediğiniz gibi yapmıştım daha önce yukarıda ki yazımda myvodafone demek istediğim de buydu :(
Malesef hiçbir şekilde bu telefona ayar gelmiyor.

Phoneix gibi bir programla flaş atmayı deneceğim artık. Başka türlü telefonu tamamem resetleyemiyorum.
Her seferinde yedeklenen ayarlar geri geliyor ve te bunları kalıcı olarak reset atamıyorum.
Phoneixten başka reset atma yöntemi varmıdır? Kesin olarak tamamem sıfırlayacak telefonu ?

coolasker54

coolasker54

Üye
@burhankoxp22
hocam dediğiniz gibi yapmıştım daha önce yukarıda ki yazımda myvodafone demek istediğim de buydu :(
Malesef hiçbir şekilde bu telefona ayar gelmiyor.

Phoneix gibi bir programla flaş atmayı deneceğim artık. Başka türlü telefonu tamamem resetleyemiyorum.
Her seferinde yedeklenen ayarlar geri geliyor ve te bunları kalıcı olarak reset atamıyorum.
Phoneixten başka reset atma yöntemi varmıdır? Kesin olarak tamamem sıfırlayacak telefonu ?

Telefonunla alakalı bişey değil banada gelmiyor ayarlar.

Bunula ilgili bi konu açıcam ve ayarları paylaşıcam (!/system/mail klasörünü yedeklemiştim onu upload edicem herkez bi dener)
Benim telefonum 6630 bende çalışıyor o şekilde belki x6 da felan çalışır :good:

huysuzcocukk

huysuzcocukk

Üye
    Konu Sahibi
Telefon versiyonunu 32 den 40'a yükselttim ama malesef gene olmadı :(

Bi ihtimal daha var sanırım telefonu parçalamak:off:

Mako.79

Üye
Arkadaşlar X6 telefonuma daha önce kullanabildiğim net v32'ye yükseltmemle gitti :(
Ayarlarda sadece vodafone gprs var ve pc üzerinden bu ayarla nete düşebiliyorum. Telefon ile birçok farklı yoldan live ayarı istediğim ama gelmedi.
Denediğim yollar;
- MyVodafone
- live yazıp 7048 gönderdim
-*3636# ile 5-1 kombinasyonuyla istediğim
-Başka hat takıp bu işlemleri tekrarladım
-Başka GSM hattı takıp yine WAP ayarları istediğim gene gelmedi.

Telefona reset attım. En son ki yazılımı tekrar kurdum ama banamısın demiyor :(
Hiçbir işlemim başarılı olmadı. Sizce daha nasıl bir yol izleyebilirim ?

telın liveyi desteklemiyor galiba 3g olmalı

'h716043

Üye
elle yap

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt