* vodafone ınternete en uygun tarıfe * acıl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fatih54102

fatih54102

Üye
    Konu Sahibi
* vodafone ınternete en uygun tarıfe * acıl
Ya ben telefondan pek konuşmam mesaj felan zaten şuana kadar telefonu alalı toplam 1 saat konuşmuşum. (5 ay geçti)
Benim için önemli olan internettir. telefonda 5 saat sürekli internete girerim .
Internet (cepnet) e en uygun tarife nedir, yani en uygun nasıl yararlanırım cepnetten (hız konusunde değil). Bir tarife varmış bedava konuşma veriormuş cepnet alana fakat benim istediğim bu değil. Mesela daha ucuz cepnet gibi veya 1 cepnet alana 2. cepnet bedava gibi. öyle bir tarife varmıdır ??? , cevaplarınızı bekliyorum...

mstf_l

mstf_l

Üye
ozgur genc tarifesi var cepnet alana aksam 9 dan sabah dokuza sebeke ici konusma veriyor

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
ozgur genc tarifesi var cepnet alana aksam 9 dan sabah dokuza sebeke ici konusma veriyor

2 aydır Özgür Genç tarifesindeyim. Avantajları zaten çok iyi. Mesela TL yükleme sıkıntısı olmaksızın, telefonda TL yüklüyken tarife herzaman geçerli. 10 dk/50krş her yöne.

Mesaj ve internet avantajlarını şimdilik kullanmıyorum çünkü ihtiyacım yok. Ama internete ihtiyacım olduğunda 1 taş ile 2 kul vuracağım. ÜZerine mesajıda eklersek 4 kuş oluyor :D

mstf_l

mstf_l

Üye
bende 5 6 aydır kullanıyom iki aydır intenet var mesajla konusmanın zaten yanından bile gecmem :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt