Vodafone internet hizi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone internet hizi sorunu
Arkadaslar vodafone internet hizini nasil yukseltirim yardim edermisiniz lutfen indirme hizi 20 kb/sn olsada yeter

eren3546

eren3546

Üye
3g cepnet hızı 15.20kbs zaten
2g 10kb civarında aralarında pek fark yok
hızı yükselt me diye bir şey yok malesef

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Yukselse iyi olurdu

esokmen

esokmen

Üye
aslında yükseltirler herşey onların elinde gibi geliyor bana internet paketi yapıyorum adil kullanım kotasında iken 6 mb bir dakika dolmadan indirirken adil kullanım dolduktan sonra 6 dakika yı 16 dakika da zor indiriyorum.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
aslında yükseltirler herşey onların elinde gibi geliyor bana internet paketi yapıyorum adil kullanım kotasında iken 6 mb bir dakika dolmadan indirirken adil kullanım dolduktan sonra 6 dakika yı 16 dakika da zor indiriyorum.

Aynen zor iniyor

skylinegti

skylinegti

Üye
SİZE BİR TAVSİYE BAĞLANTI HIZINIZI SADECE EN SON MODEL YÜKSEK BAĞLANTI HIZINA SAHİP BİR TELEFON ALARAK ARTTIRABİLİRSİNİZ...BAŞKA YOLU YOK...DENEDİM ONAYLADIM...:oke:

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
plusnettr

plusnettr

Üye
Yahu kb lardan bahsediyorsunuz komik hızlar bunlar cepnette hız düşmeden de bu hızlarda ise bağlantınız komedi. Bende akn dolana kadar hız 4 mbitin altına düşmüyor. Tabi akn den sonra da yolunu bilene yine düşmez neyse :D anladınız.

esmeerr

esmeerr

Üye
Aynen kardesim bende 250cepnet kullaniyorum reklamlarda internet sitesinde 96kbs diyor ama yok oyle birsey senin dedigin gibi 3g de 15kbs bu yanlisa biri dur dese artik

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Aynen kardesim bende 250cepnet kullaniyorum reklamlarda internet sitesinde 96kbs diyor ama yok oyle birsey senin dedigin gibi 3g de 15kbs bu yanlisa biri dur dese artik

Arkadasim bu zaten 15 kb/sn indirmeye dek gelir

plusnettr

plusnettr

Üye
phasan, ;) kbps ile kb arasındaki farkı anlamadıkları sürece ne kadar söylesen boş yorma kendini :D

plusnettr

plusnettr

Üye
Vodafone cepnetin özellikle gece saatlerinde 96 kbps yerine yaklaşık 122 kbps civarındaki hızlara ulaştığını biliyorum ama bu sürekli olmuyor o esnada 20 kb/sn indirme yaptığını da gördüm.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone cepnetin özellikle gece saatlerinde 96 kbps yerine yaklaşık 122 kbps civarındaki hızlara ulaştığını biliyorum ama bu sürekli olmuyor o esnada 20 kb/sn indirme yaptığını da gördüm.

Her gun olsa keske

plusnettr

plusnettr

Üye
Şu anda haftalık cepnet kullanıyorum. 64 kbps ye düşecek olan hız 79 kbps civarında dolaşıyor. 8 kB/sn ye denk geliyor. Biraz bekletici ama standart işleri görmek için ideal.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Şu anda haftalık cepnet kullanıyorum. 64 kbps ye düşecek olan hız 79 kbps civarında dolaşıyor. 8 kB/sn ye denk geliyor. Biraz bekletici ama standart işleri görmek için ideal.

Zaten indirme yapmassan yeter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt