Vodafone internet hizi sorunu

• 24 Eylül 2012
  • 3827 Okunma
  • 17 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaslar vodafone internet hizini nasil yukseltirim yardim edermisiniz lutfen indirme hizi 20 kb/sn olsada yeter

Yazan: phasan
  2. 3g cepnet hızı 15.20kbs zaten
    2g 10kb civarında aralarında pek fark yok
    hızı yükselt me diye bir şey yok malesef

3. Yukselse iyi olurdu

4. aslında yükseltirler herşey onların elinde gibi geliyor bana internet paketi yapıyorum adil kullanım kotasında iken 6 mb bir dakika dolmadan indirirken adil kullanım dolduktan sonra 6 dakika yı 16 dakika da zor indiriyorum.

5. Aynen zor iniyor

6. SİZE BİR TAVSİYE BAĞLANTI HIZINIZI SADECE EN SON MODEL YÜKSEK BAĞLANTI HIZINA SAHİP BİR TELEFON ALARAK ARTTIRABİLİRSİNİZ...BAŞKA YOLU YOK...DENEDİM ONAYLADIM...:oke:

7. Tel iphone 4

8. o telefon 8 mbit ten fazlasini desteklemior

9. Ben onda 8 kb/sn goruyorum

10. Yahu kb lardan bahsediyorsunuz komik hızlar bunlar cepnette hız düşmeden de bu hızlarda ise bağlantınız komedi. Bende akn dolana kadar hız 4 mbitin altına düşmüyor. Tabi akn den sonra da yolunu bilene yine düşmez neyse :D anladınız.

11. Aynen kardesim bende 250cepnet kullaniyorum reklamlarda internet sitesinde 96kbs diyor ama yok oyle birsey senin dedigin gibi 3g de 15kbs bu yanlisa biri dur dese artik

12. Arkadasim bu zaten 15 kb/sn indirmeye dek gelir

13. phasan, ;) kbps ile kb arasındaki farkı anlamadıkları sürece ne kadar söylesen boş yorma kendini :D

14. Cok haklisin hic bir hattin net 16 gecmez de neyse

15. Vodafone cepnetin özellikle gece saatlerinde 96 kbps yerine yaklaşık 122 kbps civarındaki hızlara ulaştığını biliyorum ama bu sürekli olmuyor o esnada 20 kb/sn indirme yaptığını da gördüm.

16. Her gun olsa keske

17. Şu anda haftalık cepnet kullanıyorum. 64 kbps ye düşecek olan hız 79 kbps civarında dolaşıyor. 8 kB/sn ye denk geliyor. Biraz bekletici ama standart işleri görmek için ideal.

18. Zaten indirme yapmassan yeter

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 04:00