Satılık Vodafone Hattımdaki 500 TL'yi satmak istiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

arete79

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Hattımdaki 500 TL'yi satmak istiyorum.
Merhaba arkadaşlar;

Vodafone hattıma yanlışlıkla 500 TL yükledim.Bunu nakte çevirmek istiyorum.Nasıl ve hangi yöntemlerle çevirebilirim.Yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkür ederim.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Değerli insan bir telefoncuya git ama bu işi bilen . Bir miktar zarar la senden alır belki . Yada operatörü ara senden hesap no istesin hesabina para olarak aktarsin aslında zor değil ama istemeyen uğraşmaz

• Beğen
Tepkiler: arete79
mürteza16

mürteza16

Üye
Paypal üzerinden sat.

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Değerli insan bir telefoncuya git ama bu işi bilen . Bir miktar zarar la senden alır belki . Yada operatörü ara senden hesap no istesin hesabina para olarak aktarsin aslında zor değil ama istemeyen uğraşmaz
operatör banka hesabına atıyor arkadaşın dediği gibi yap bence

devilmy

devilmy

Üye
tuttur yada bılyoner gibi bahıs sitelerine yatırısın ordan belırlemıs oldugun banka hesabına komısyonsuz yatırabılırsın

Yusuf Saracen

Yusuf Saracen

Üye
tuttur yada bılyoner gibi bahıs sitelerine yatırısın ordan belırlemıs oldugun banka hesabına komısyonsuz yatırabılırsın
öyle olmaz onlar direk hesaba para olarak atmıyor kredi olarak atıyorlar yani gercek para olmadıgı için geri ödemesi yok

müşteri hizmetlerini arıcak onlar bankaya iade yaparlar

Davut420042

Davut420042

Üye
Merhaba arkadaşlar;

Vodafone hattıma yanlışlıkla 500 TL yükledim.Bunu nakte çevirmek istiyorum.Nasıl ve hangi yöntemlerle çevirebilirim.Yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkür ederim.
Yanlışlıkla 500TL Yükledinnn :D

mürteza16

mürteza16

Üye
Yine yalan dolan…

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Bir sıfır fazla yazmış :D