vodafone gpr

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dogan-fb

Üye
    Konu Sahibi
vodafone gpr
vodafone gprs ayarı bir türlü yapamadım.7048 msj gönderdim 6 haneli şifre geldii..onuda 7048 wap ayarı yazıp:vurgönderdim cevap gelmedi..kendim menü.ayarlar.yapılandırma.kişisel yapılandırma oradanda yaptım ama olmadıı..lütfen yardım edin 2 aydır yapamadım..yardımcı olana cok teşekkür ederim..eğer bir bilgi için msn adresimi.: [email protected]

sarıoklar

Üye
GPRS AYAR yaz 7048'e gönder ayrıca my vodafone'dan gprs hacimli servisini kullanıma aç ok.

dogan-fb

Üye
    Konu Sahibi
çok çok teşekkür ederim denyeceğim..teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

ya kardeş ben de mi sorun war anlamadımm... GPRS AYAR yazım 7048 gönderdimhatalı mesaj diyoo bide my vodafone'dan gprs hacimli servisini kullanıma aç bu nasıl acılıyooo.

safakyasak

safakyasak

Üye
model söylersen yardımcı olurum

dogan-fb

Üye
    Konu Sahibi
6300

--------------- Ekleme ---------------

ya eklermisin daha i konuşuruz ok [email protected]

safakyasak

safakyasak

Üye
ok
ayarlar

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
bunun en garanti sorunsuz yolu 4440542 yi ara ve müşteri temsilcisine bağlan oradan hem gprs servisini açtır hem ayarlarını iste onlar gönderir sana en doğru ayar bu şekilde gelir telefonuna olmadı sen ekle beni profilimde msn adresim var ;)

schumici

schumici

Üye
bunun en garanti sorunsuz yolu 4440542 yi ara ve müşteri temsilcisine bağlan oradan hem gprs servisini açtır hem ayarlarını iste onlar gönderir sana en doğru ayar bu şekilde gelir telefonuna olmadı sen ekle beni profilimde msn adresim var ;)

aynen vodafone u ara hallolsun:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt