Faturalı Vodafone 'den Turkcell'e geçme sorunu!

Sponsorlu Bağlantılar

cihanyurdakul

cihanyurdakul

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 'den Turkcell'e geçme sorunu!
Merhaba arkadaşlar. geçen hafta pazar günü üsküdar turkcell şubesine gittim,Turkcell'e geçiş yapmak için başvuruda bulundum , fakat bugün salı günü oldu halen TurkcelL'e geçemedim. Lanet olsun böyle işe.
dün turkcell'e gittim,anlattım durumu , onlar da dedi halen hattınız vodafone'de gözüküyor. Vodafone'e gittim , onlar da dedi ki belki siminizde sorun vardır, yeni sim kart çıkarttılar 15 tl karşılığında orada yine denedim,yine aynı yine aynı SERVİS Yok diyor.
Ben bu kadar saçma bir olay ile daha önce hiç karşılaşmadım. Vodafone tamamen çözüm odaklı değildir!

yeumyang

yeumyang

Moderator
Vodafone sistem sorunları çok başka bir numaradan m temsilcisini arayabilirsiniz durumu anlatirsaniz çözüm bulacaklardır

cihanyurdakul

cihanyurdakul

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone sistem sorunları çok başka bir numaradan m temsilcisini arayabilirsiniz durumu anlatirsaniz çözüm bulacaklardır
durumu anlattım , şu anda arayamıyorum hiçbir yeri. twitter üzerinden irtibata geçtim. Fakat hiç çözülmedi. Lanet ettim böyle işe, tam bir saçmalık.

yeumyang

yeumyang

Moderator
durumu anlattım , şu anda arayamıyorum hiçbir yeri. twitter üzerinden irtibata geçtim. Fakat hiç çözülmedi. Lanet ettim böyle işe, tam bir saçmalık.
Müşteri hizmetleri konu hakkında nasıl bilgi verdi sorunu yine m temsilcisi çözebilir hattinizin incelenmesi gerekiyor

cihanyurdakul

cihanyurdakul

Üye
    Konu Sahibi
Müşteri hizmetleri konu hakkında nasıl bilgi verdi sorunu yine m temsilcisi çözebilir hattinizin incelenmesi gerekiyor
onlar turkcelle yönlendiriyor,turkcell i arayınca ve turkcell e gidince de turkcell de diyorki hattınız daha bize geçmemiş diyorlar.

yeumyang

yeumyang

Moderator
Numara taşıma gerçekleşmemiş anladığım kadarıyla beklemekten başka çare görünmüyor

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
bildigim kadarıyla en geç 3 yada 7 gün içerisinde hattınız taşınmış olacaktır

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Vodafone de teknik sıkıntılar var o yüzden şu zamanlarda sorunlar olabilir biraz beklemek gerekebilir.

hbwolf

Üye
Bir kez taşıma talebinde bulunduğumda adamlar benim belgelerimi göndermeyi yada sisteme girmeyi unutmuşlardı ve taşıma gerçekleşmemişti. Bunu da müşteri hizmetlerini arayıp talep olup olmadığını öğrenmek için sorduğumda olmadığını söylediği zaman anlamıştım. Sizde de böyle bir durum olmuş olabilir isterseniz tekrar bir başvuru yapın.

phasan

phasan

Üye
Vodafone de teknik sıkıntılar var o yüzden şu zamanlarda sorunlar olabilir biraz beklemek gerekebilir.
Vodafone 1 yıldır cok sorunlu Ankara da bazen durduk yere şebeke hiç çekmeye biliyor

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
vodafone bende geçmiştim 18.04.2017 de hat devri yapıcaktım alan kodu diger operatörde oldugu için diger operatöre tasıdım birdr vodafone eskiden böyle degildi berbat olmuş

Üst Alt