vodafone cepnet hizina gore ayarlanmis video sitesi

• 12 Mayıs 2011
  • 7176 Okunma
  • 37 Cevap

1. vodafone cepnet hizina gore ayarlanmis video sitesi yapiyorum arkadaslar site hakkinda yorumlarinizi bekliyorum yorumlara ve destege gore devam edecem.

site adresi: siteye git cepnetvideo.tr.nu
    siteye sadece bir video klip ekledim video kalitesine ve hizina gore yorum bekliyom

Yazan: yakupceran
  2. dostum eline sağlık

3. saol

4. Saol

----------Eklendi @ 20:34:15 ---------- Yazıldı @ 20:33:13 ----------

Cepten izlenmiyor

5. biliyorum onuda ayarliyacam ama oncelik pc den girenler icin onlar videolari izlerken cok bekliyorlar hatta izleyemiyorlar bende ona gore kaliteyi epey bi dusurerek takilmadan izlemelerini saglamayi dusunuyorum

----------Eklendi @ 22:16:18 ---------- Yazıldı @ 21:49:54 ----------

site yarin ikindi vakitlerinde faaliyete gececektir. ne tur video paylasilmasini istiyorsaniz yazabilirsiniz

----------Eklendi @ 22:18:24 ---------- Yazıldı @ 22:16:18 ----------

cepnet hizi yani cepneti pc de kullanan 8 tl lik sinirsizlarin video mekanidir.

Mertolozzi ve phasan bunu beğendi.
  6. yakupceren gel ben sana yardım ederim ediyim siten için

----------Eklendi @ 11:41:10 ---------- Yazıldı @ 11:38:17 ----------

kardeş sitene ekol hocadaki bütün videoları koyarmısın ben izlemek istiyorumda koyarsan çok makbula geçer

7. kardes ılk once sıtenız hayırlı ugurlu olsun ınşallah devamı gelır sıtene gırıp baktım gordugum hataları sana soyleyım hemen 1.sı sıtenın temasını degıstır neden dıye soracak olursan hem rengı guzel degıl hemde sol tarafta duran yazılar (yani linkler) gorukmuyor 2.sı uyelık sıstemı koymussun bence bunu kaldır neden dersen sıte daha yenı oldugu icın sıtene gıren kisılerı hemen kaçırma hele bıraz zaman gecsin mılletı topla 3.sude sıtene forum yap (maxıcep gıbı) neden dersen hem siteye gıren kısılerın ısteklerını ve sıkayetlerını dıle getırır bu yontem hem senı kendını gelıstıkmek amacında hemde sıten acısından ıyı olur dedıklerımı 1 yabana atma ıstersen benım sıteye gır bak begendıgın 1 yer olursa yardımcı olurum.......esrefgumussay - Ana Sayfa

phasan bunu beğendi.
  8. uyelik koymadim ki

9. sitede suan 6 video var video yuklenme ve goruntu kalitesi hakkinda yorumlarinizi bekliyom. yalniz internete cepnet peketi kullanarak girenler yorumlasin

10. SaoLasıN... :oke:

11. saol ama birazdaha video olmalı sitede

12. haklisin ama daha yeni actim ve bende cepnet kullaniyorum bu yuzden video indirip cevirmek uzun suruyor

13. hangi programdan çeviriyorsun

14. FormatFactory ile ceviriyorum.
    videonun 1dk=600kb olacak sekilde ceviriyorum

15. Saol yardım için

bende böyle bi site yapmayı düşünüyordum uzun süredir am böyle bi program olmadıgından yapamıyordum şimdi çok teşekkürler

16. video icin yardima ihtiyac var yardim etmek isteyen varmi?

----------Eklendi @ 16:54:49 ---------- Yazıldı @ 16:53:51 ----------

video indirip o videoyu cevirip upload edecek arkadaslara ihtiyac vardir

17. ben yardım etmek isterimde bende kendi sayfama cepnet hızıyla anca video upload edebiliyorum internetim hızlı olsayı yardım ederdim

18. hacı guzel elıne sağlık. vıdeo hemen doluyor. ama daha güncel videolar yuklemelısın.

19. siteye yarin yeni guncel bir kac video daha eklenecektir.

20. bencede güncel bişiler eklenmeli flimde dizide eklenmeli

Yüklüyor...
19/10/2018 - 20:54