Vodafone 945 Program Yükleyemiyorum ! (Acil Yardım) !!

Sponsorlu Bağlantılar

hamdullahbilek

hamdullahbilek

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 945 Program Yükleyemiyorum ! (Acil Yardım) !!
Arkadaşlar bugün vodafone 945 aldım. İnternetten video indirdiğimde açılmıyor. Ve internetten program indirdiğimde yada bilgisayardan telefona bazı android programları gönderdiğimde program yüklenmiyor.. Jad. Sis uzantılı dosyları bile yüklemiyor.. Eşleşmeyen uygulama diyor.. apk uzantılı uygulamaları yükleyebiliyorum ama.. Lütfen yardım edin, kafayı yemek üzereyim :allalla: :(

lorendella

Üye
JAR veya JAD dosyalarını kuramaman doğal, çünkü öntanımlı olarak Java uygulamalarını çalıştıramıyor. Ancak herhangi bir marketten J2ME Runner veya benzeri bir uygulama kurarsan, çalıştırabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: hamdullahbilek
hamdullahbilek

hamdullahbilek

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim sağolun..

huntermaxrep

Üye
marketten demişsiniz. nasıl tam anlayamadım. bende 1 haftalık 945 kullanıcısıyım. bu telefonu daha aktif kullanabilmek için kuracağım (nasıl kurulacağını da bilmiyorum) program var mı ?
Bir oyun veya uygulama nasıl kurarabilirim?

yardımcı olursanız sevinirim. veya bu başlık açıldı mı daha önce. link verebilirmisiniz varsa.

Lacoste

Lacoste

Üye
Vodafone galiba o telefondan androşd marketi kaldırmış benden size tavsiye:
Applanet diye bi uygulama var onu yükleyin marketten daha iyi iş görüür :D
Android cihazlar uygulama ve oyun olarak sadece apk. uzantılı dosyaları çalıştırır

Staffofevil

Üye
Arkadaşlar bugün vodafone 945 aldım. İnternetten video indirdiğimde açılmıyor. Ve internetten program indirdiğimde yada bilgisayardan telefona bazı android programları gönderdiğimde program yüklenmiyor.. Jad. Sis uzantılı dosyları bile yüklemiyor.. Eşleşmeyen uygulama diyor.. apk uzantılı uygulamaları yükleyebiliyorum ama.. Lütfen yardım edin, kafayı yemek üzereyim :allalla: :(

öncelikle hemen hemen her cihazda olduğu gibi bu cihazdada uyumluluk vede uzantı tanıtma konusu mevcuttur. örneğin cihaz standart olarak avi tanimaz.ama gidip avi oynatabilen bir app kurunca acabilirsin.ayni bilgisayara codec yüklemeden coğu güncel media dosyasını kullanamadiğin gibi..

öncelikle yukarda bahsedildigi gibi applanet kurman coğu programa ulaşmani sağlıyacaktir.tabi pek legal odugu söylenemez ama vodafone amcamizin bu cihazdan android market ulaşımı kapattiğini düşünürsek en kolay yöntem bu..

yada forumda araştırma yaparak poztekiz romu olarak geçen marketi açık olan romu yada zte nin orginal gene marketli romunu yükleyerek markete kolayca ulaşabilrsin.Her türlü bilgi forumda mevcut zaten..

java dosyalari icin gene yukarda dendiği gibi J2ME Runner olarak geçen yada türkce adıyla java kütüphanesi olarak gecen bazi ufak tefek şeyleri yüklemen gerek.. ayni videoda oldugu gibi jar uzantili java dosyalarinin ne oldugunu tlefona tanitmak icin gerekli kütüphanedir..

sis uzantisina gelince o tamamen symbiana yöneliktir.vede bildiğim kadariyla symbian icin bir kütüphane yok..ztn olmasida bi işe yaramaz...android hem işlevserlik hemde çeşitlilik açisindan çok daha ileri seviyede..daha symbian kadar eski olmadiği halde hemde.. :ehe

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
applanet kesinlikle isini gorur java ya ihtiyacin kalmaz diye dusunuyorum telefonun da hayirli olsun gayet guzel bir telefon fiyati da uygun ben kontratsiz aldim 345 tl

Üst Alt