vodafone 945 oyunlar ve hafıza kartına oyun yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

aadilenn

Üye
aga, ne anlatıyorsun, olmuyor :)

berkant12345

Üye
sevgılı arkadaslar çok basıt bır sekılde anlatıyorum sımdı

1 ılk once gereken programlar telefon ıçın olan programlardır bırıncısı unıversalroot programı ıkıncısı ıse lınksd 2 programı

2 bılıgsyar ıçın bırkereye mahsus kullanacagımız program onuda hafıza kartımızda ext2 alanı olusturmak ıçın kulanacagız sadece neden boyle bır alan olusturmamız gerekır dıyosanız çunku eger hafıza kartına dırek yuklenırse sılme ıhtımalı soz konusu olabılıyor ama hafıza kartına ext2 alanı olusturur ısek bunları hafıza kartında gormeıyoruz o bakımdan aslında gorunmez alana yuklemıs oluyoruz programları hafızakartında sımdı bılgısyarda hafıza kartına ext2 alanı olusrturacak programı yujkluyoruz ısmı mını tools wınzart dıye bır program ındırın ve bılgısyara yukleyın hepsı bu

3 sımdı mını tools programnında ext2 olusturalım ılk once hafıza kartını usb den bılgısyara baglayalım telefonun ıçınden degıl usb okuyucu yardımı ıle sonra
programı çaıstıralım ve devamı vıdeo olarak googlede var vıdeoyu ızleyın

ve ext2 yı olusturun çok basıtttırr dıkat edılmesı gereken husus hafıza kartı 2 gb ıse 400 mb yeterlıdır ex2 ıçın fazla yer ayırmayın hafıza kartınızı daralatmıs olurusunuz 4 gb ıse 500 mb yeterlıdır çok fazla abartmayın sonra bu alanı kulanmıyorsunuz sadece program ve oyuın apk ları bu alana kuruluyor buna dıkkate dın 400mb çok fazladıor bu konuda

4 sımdı elımızde ext2 alanı olusmus olan bır hafıza kartmız mevcur telefona takalım hafıza kartını bakalım hafıza kartı 2 gb ıse suan telefonun onu 400mb ext2 oldugu ıçın 1.4 gb gormesı lazım eger bole gordusye tamamdır telefonumuza sımdı unıversalroot programı ıle lınksd2 yı yukleyelım

5 telefonu sımdı bır açıp kapatalım daha sonra unıversalroot u açıp telefonu root yapalım root yap yazan yere basıyoruz daha sonra lınksd2 yı açalım ve yukledıgımız uygulamalrın uzerıne gelerek lınk olustur bolumune tıklayalım evet bukadar boylelıkle butun yukedıgınız oyun ve uygulamalar artık hafıza kartına yuklenebılecektır telefonu açıp kapattıgınıza da tekrar root almanız gerekmektedır haberınız olsun unutmayın

ysyogurtcu

Üye
Merhaba;
Yaptığınız paylaşım için öncelikle çok teşekkür ederim. Uyguladığım telefon Vodafone945. ancak link2sd programında ext2 yi seçip tamam dediğimde Telefonunuz desteklemiyor ayrılan parçayı FAT32/16 yapıp deneyiniz diyor. tamam diyip geçiyorum. Herhangi bir program için LINK YARAT dediğim de böyle bir dosya bulunamadı diyor ve hata veriyor.
1- Acaba sd cardı bölme işlemini yapmadan önce format mı atmalıydım sd carda
2- uyguladığım işlemlerde nerde yanlış yapıyor olabilirim. hangi işlemleri denemem gerekir.

acil olarak yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

Üst Alt